به گزارش تبریزمن، شهر تبریز با وجود تیم های قدیمی و قوی از جمله تراکتورسازی، ماشین سازی و شهرداری و … فوتبالیست های ماهر به خصوص فوتبالیست های کاربلد و پیکسوتان زیادی را به خود اختصاص داده است و با این وجود که سن آنها برای حضور در رقابت های ورزشی گذشته است، اما آنها همچنان با عشق و علاقه قلبی فعالیت های ورزشی خود را در قالب تیم های خودمانی تشکیل داده و ادامه می دهند.

بر این اساس سازمان ورزش شهرداری تبریز بعد از تهران دومین شهری است که اقدام به برگزاری مسابقات پیکسوتان فوتسال کرده است و این اقدام آنها موجب دلگرمی پیکسوتان این عرصه شده است که بعد از چندین سال دوری از هم در این مسابقات همدیگر را ملاقات می کنند.

درادامه مسابقات فوتبال پیشکسوتان فوتبال “یادواره شهدای مدافع حرم” ، که با حساسیت سالهای دور و درخشان فوتبال تبریز در استادیوم اختصاصی سازمان ورزش شهرداری تبریز در حال برگزاریست ، روز گذشته بازی دو تیم پیشکسوتان تراکتورسازی به مصاف تیم مشعل رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه دو بر یک به پایان رسید.

یکی از نکات جالب این مسابقات حضور ” ایوب ذوالفقاری ” سرپرست فعلی تیم تراکتورسازی تبریز در تیم پیشکسوتان تراکتور و پا به توپ شدن وی می باشد.

 

————————————

بررسی پایگاه های خبری تحلیلی برتر آذربایجان:

ده سایت برتر خبری استان را بهتر بشناسیم + اطلاعات فنی

———————————


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :