معاون توسعه همگانی وزارت ورزش و جوانان کشور با اشاره به زیبایی شگفت انگیز پارک تاریخی ائل گلی گفت: پارک ائل گلی به عنوان نمونه ای برجسته در تمامی دنیا جایگاهی ویژه و برجسته دارد.

به گزارش تبریزمن، دکتر غلامرضا شعبانی بهار با بیان این مطلب اظهار داشت: این پارک با سابقه تاریخی خود و زیبایی منحصر به فرد، نه تنها در ایران بلکه در تمامی جهان دارای موقعیتی ویژه و خاص است.

وی با اشاره به اینکه مهیا ساختن فضایی زیبا همچون ائل گلی تاثیر فراوانی در اشتیاق شهروندان جهت ورزش های همگانی دارد، تصریح کرد: هر شهروندی با حضور در چنین فضایی و تنفس هوای سالم بی شک با رغبتی دو چندان به حفظ سلامتی خود تمایل نشان می دهد.

شعبانی بهار همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لاله های کاشته شده در پارک ائل گلی گفت: تمامی این زیبایی ها نشان دهنده توجه مدیران شهری به مقوله حفظ شادابی در کلانشهر تبریز است.

معاون توسعه همگانی وزارت ورزش و جوانان همچنین با تاکید بر لزوم افزایش چنین اقداماتی در نقاط مختلف شهری تصریح کرد: امیدواریم با اشاعه و توسعه پارکها و فضای سبزهایی این چنین، گرایش شهروندان نسبت به ورزش های همگانی و توجه به جسم و روان سالم افزایش یابد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :