مدیرعامل آرامستان وادی رحمت تبریز از احداث پارک جنگی «ایثار» در تپه‌های مشرف بر مزار شهدا خبر دارد.

به گزارش تبریزمن، با بیان اینکه پارک جنگلی ایثار به وسعت ۵۵ هکتار در ضلع جنوبی آرامستان وادی رحمت تبریز احداث می‌شود، اظهار داشت: مطالعات این کار به اتمام رسیده و  جهت اجرا در دست پیمانکار است که تا یک سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

مزار شهدای 17 شهریور

وی از اجرای طرح ساماندهی فاز دوم مزار شهدای تبریز نیز خبر داد و افزود: فاز اول این طرح با ۶ میلیارد تومان به اتمام رسید و فاز بعدی نیز توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران در دست اجرا است.

مدیرعامل آرامستان وادی رحمت تبریز با بیان اینکه شهدای گمنام وادی رحمت نیز در این طرح ساماندهی می‌شوند، خاطر نشان کرد: در این فاز تلاش می‌شود نواقصات فاز اول برطرف شده و با نوآوری‌های جدید به صورت کامل اجرایی شود.

جلالی با اشاره به وجود ۱۳۰شهید جاویدالاثر در تبریز، گفت: در این فاز، برای شهدای جاویدالاثر نیز مکانی در نظر گرفته می‌شود که والدین این شهدا با حضور بر سر این مزارها با فرزندان شهید خود ارتباط برقرار کنند.

به نقل از خبرگزاری ایسنا، وی با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس نمایشگاه‌های ویژه‌ای برگزار شد، تصریح کرد: در برنامه توسعه وادی رحمت، این آرامستان به مجموعه فرهنگی تبدیل خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :