به گزارش تبریزمن، همزمان با برگزاری هشتمین جشنواره تابستانی تبریز و اجرای جنگ های شبانه این جشنواره، پارک فرودگاه تبریز میزبان اهالی همجوار منطقه خواهد بود.

به نقل از شهریار نیوز، حسین آذرنیا با اعلام این خبر گفت: همزمان با برگزاری هشتمین جشنواره تابستانی تبریز، جنگ شبانگاهی این جشنواره، جمعه شب با حضور شهروندان تبریزی برگزار می شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز همچنین از اجرای بخشهای متنوع و مفرح برای بهره مندی شهروندان تبریزی و گردشگران شهر خبر داد و افزود: رویکرد هشتمین جشنواره تابستانی تبریز، توجه به مساله آموزشهای شهروندی و به خصوص بحران آب به عنوان مهمترین رئوس برنامه های امسال در تمامی برنامه ها و اقدامات انجام گرفته، مد نظر هستند.

آذرنیا آموزشهای شهروندی در قالب برنامه های مفرح و خانوادگی را به عنوان یکی از موثرترین راهکارهای انتقال ملزومات زندگی امروز شهری عنوان کرد و گفت: امیدواریم این برنامه ها بتوانند موجبات رضایت خاطر شهروندان و مهمانان تابستانی شهرمان را فراهم آورند.

گفتنی است این برنامه در قالب هشتمین جشنواره تابستانی تبریز به همت هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ساعت ۲۰ (۸ عصر) در محل پارک بزرگ فرودگاه تبریز، واقع در روبروی فرودگاه می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :