به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی از هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر دوشنبه ۹ آذر میهمان ملوان می باشد. این بازی که در ورزشگاه تختی انزلی برگزار خواهد شد، دو تیم از ساعت ۱۵:۱۵ در مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

از طرفی سنگربانان دو تیم از شگفتی ها لیگ برتر محسوب می شوند و در طول هفته های اخیر توانسته اند عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارند و علاوه بر حساس بودن سه امتیاز این بازی هر دو تیم، تقابل دیدنی دو دروازه بان نیز به جذابیت این بازی می افزاید.

سرگئی پاشنکو سرگئی پاشنکو

گلر دوست داشتنی مولداویایی ملوانان که به مانند دوره قبلی حضورش در این تیم، در بازی های این فصل نیز عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است در بازی برابر سایپا مرتکب اشتباه بزرگی شد و همین موضوع نیز جایگاهش در جدول دروازه بان های لیگ دستخوش تغییرات کرد.

پاشنکو در ۸ دیداری که برای ملوانان به میدان رفته است ۵ بار دروازه خود را باز شده دید و در مقابل در ۵ بازی نیز اقدام به کلین شیت کرد. پاشنکو با دو گلی که دربازی آخر تیمش دریافت کرد، متوسط زمانی بسته نگه داشتن دروازه خود را به ۱۴۴ دقیقه کاهش داد.

 

اخباری محمدرضا اخباری

دروازه بان ملی پوش و جوان سرخ پوشان که در ابتدای فصل برای سپری کردن خدمت سربازی به این تیم آمده است، نسبت به دروازه بان های سال های گذشته توانسته عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد و اعتماد کادر فنی و هواداران را به خود جلب کند.

اخباری در بازی اخیر خود توانست بار دیگر کلین شیت کند. اخباری برخلاف نتایج کسب شده تراکتورسازان عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است.

وی در دوازده بازی لیگ برتر ۵ کلین شیت انجام داده و ۱۱ گل خورده نیز در کارنامه اش ثبت شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :