مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی گفت: مودیان مالیاتی بخش مشاغل تا پایان ۳۱ خرداد ماه مهلت دارند نسبت به تسلیم اظهارنامه های مالیاتی به صورت الکترونیکی اقدام نمایند.

به گزارش تبریزمن، رسول رسولی گفت: سقف استفاده از معافیت مالیاتی فعالان اقتصادی در سال ۱۳۹۴، مبلغ ۱۳۸ میلیون ریال است که اصناف و صاحبان مشاغل در صورت تسلیم اظهارنامه در موعد مقرر از این معافیت بهره مند می شوند.

رسولی افزود: نسخه اینترنتی اظهارنامه‌ مالیاتی در پایگاه اینترنتی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی  www.tax.gov.irدر دسترس اصناف و صاحبان مشاغل قرار دارد و مودیان محترم مالیاتی می توانند با مراجعه به این سامانه نسبت به تکمیل و ارسال اظهارنامه اقدام نمایند و یا از طریق کافی نت های مجاز، دفاتر پیشخوان خدمات دولت و ادارات پست نیز اظهارنامه خود را تسلیم نمایند.

وی با بیان اینکه از ۲۹ تا ۳۱  خرداد ماه ساعات فعالیت اداره کل امور مالیاتی استان افزایش خواهد داشت، تصریح کرد: در سه روز آخر خرداد ماه، کارکنان اداره کل امور مالیاتی در سطح استان به صورت یکسره تا زمان افطار برای ارایه خدمات و راهنمایی مودیان فعالیت خواهند کرد.

مدیر کل امور مالیاتی استان در پایان گفت: تسلیم اظهارنامه یک وظیفه ملی و شهروندی است و امیدواریم مودیان محترم مالیاتی با تسلیم آن تا پایان خرداد ماه سال جاری، دولت را در رسیدن به اهداف خود یاری نموده و همکاری لازم را با نظام مالیاتی مبذول نمایند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :