به گزارش تبریزمن،دو تیم تراکتورسازی تبریز و نفت تهران از ساعت ۱۸:۳۰ روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام از هفته اول رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند تا قدم اول را در روند صعود به صدر جدول و قرار گرفتن در بین مدعیان اصلی مقام قهرمانی بردارند.

نیمه اول این مسابقه موقعیت خطرناک آنچنانی نداشت و بازیکنان دو تیم در این نیمه بیشتر سعی کردند به بازی حاکم شوند و از بازی تیم مقابل شناخت بیشتری پیدا کنند که به همین دلیل نیز نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

تنها نکته نیمه اول مصدومیت شدید سعید لطفی بازیکن نفت تهران از ناحیه سر بود که جای خود را به مهدی شیری داد. همچنین بازی ضعیف بازیکنانی چون سعید آقایی و بختیار رحمانی از نکات قابل ذکر مسابقه بود.

بیش از ۲۵ هزار هوادار سرخ پوش در استادیوم حاضر هستند و بازی تیم خود را از نزدیک تماشا کرده و بازیکنان را مورد تشویق قرار می دهند.

دو تیم در این بازی با ترکیب:

تراکتورسازی تبریز: محمد رضا اخباری، محمد ایران پوریان، خالد شفیعی، کاردوسو، سینا عشوری، فرید بهزادی کریمی، سروش رفیعی، بختیار رحمانی، آگوستو سزار، سعید آقایی و مهرداد بایرامی

سرمربی: تونی اولیویرا

نفت تهران: علیرضا بیرانوند، کارلوس سانتوز، سید جلال حسینی، سیامک کوروشی، علیرضا عزت کرامت، وحید امیری، وحید حمدی نژاد، سعید لطفی، ایمان مبعلی، عیسی آل کثیر و امیر ارسلان مطهری

سرمربی: علیرضا منصوریان

دیدار دو تیم تراکتورسازی و نفت در چارچوب هفته اول لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز آغاز می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :