دربی تبریز پس از دربی اصفهان، دومین بازی دو تیم همشهری است که در هفته هفدهم برگزار می شود.

به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی و گسترش فولاد تبریز در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر، از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف هم رفته اند که نیمه اول این دیدار با پیروزی یک بر صفر گسترش فولاد به پایان رسید.

محمد ابراهیمی در دقیقه ۳۵ این بازی توانست تک گل تیمش را به ثمر براسند. وی بعد از زدن گل به تیم سابق و محبوبش بسیا ناراحت شد و دقایقی را روی زمین نشست.

بدون شک یکی از زیباترین گل های این هفته را محمد ابراهیمی به ثمر رساند، وی توپ دریافتی به شکلی حرفه ای با سینه استپ کرد و سپس با سر توپ را از مدافع مستقیم خود عبور داد و با ضربه ای دیدنی و دقیق توانست اولین گل این بازی را به ثمر برساند.

محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، کارلوس کاردوسو، محمد ایرانپوریان، علی حمودی، فردین عابدینی، مهدی کیانی، آگوستو سزار، شاهین ثاقبی، ایوب کلانتری و فرزاد حاتمی برای تراکتورسازی به میدان رفته اند.

گئورگی گئورگیف، مصطفی اکرامی، امید نظامی‌پور، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، امیرحسین کریمی، مگنو باتیستا، سامان نریمان‌جهان، محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی و سیدمهدی سیدصالحی نیز ترکیب گسترش فولاد را تشکیل داده‌اند.

در این دیدار که متفاوت با دربی های رایج دنیا است، استقبال کمی از مسابقه به عمل آمده و کمتر از ۱۰۰۰ نفر در ورزشگاه حضور دارند و گسترشی ها بازی نسبتاً بهتری به نمایش گذاشتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :