دیدار هشتم و آخر تیم ملی بسکتبال در مسابقات جام ویلیام جونز با پیروزی برابر هند به پایان رسید.

به گزارش تبریزمن، دیدار تیم ملی بسکتبال ایران مقابل هند در روز پایانی رقابتهای جام ویلیام جونز امروز یکشنبه در چین تایپه برگزار شد. ملی پوشان کشورمان در این دیدار موفق شدند حریف خود را با نتیجه ۷۱ بر ۵۶ شکست داده و به ششمین برد خود در این رقابت ها دست یابند.

تیم ملی بسکتبال ایران پس از برتری ۱۵ بر ۱۰ در کواتر نخست، کوارتر دوم را ۱۷ بر ۲۱ به حریف واگذار کرد.تیم کشورمان دو کوارتر نیمه دوم این دیدار را هم با برتری ۲۴ بر ۱۹ و ۱۵ بر ۶ خودتمام کرد و بدین ترتیب به برتری ۷۱ بر ۵۶ در مجموع بازی دست یافت.

تیم ملی بسکتبال ایران در سه دیدار نخست خود در این رقابت‌ها مقابل تیم دوم چین تایپه، نماینده دانشگاه آمریکا و تیم مصر به برتری دست یافت. ایران سپس در مصاف با کره جنوبی و تیم اول چین تایپه شکست خورد. بعد از این دو باخت، ملی‌پوشان ایران طی دو روز گذشته مقابل فیلیپین و ژاپن صاحب برتری شدند.

در چارچوب روز پایانی مسابقات بسکتبال جام ویلیام جونز تا ساعاتی دیگر کره جنوبی به مصاف تیم اول چین تایپه می رود و ژاپن هم با آمریکا دیدار خواهد داشت. پس از برگزاری این دو دیدارجایگاه نهایی تیم ایران در جدول رده بندی مسابقات مشخص خواهد شد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :