براساس اطلاعات منتشر شده، شرکت سامسونگ در حال کار روی محصولی با اسم رمز Project Valley است که از دو صفحه نمایش بهره می‌برد و می‌توان از آن به عنوان تبلت هم استفاده کرد.

به گزارش تبریزمن، شرکت سامسونگ مدتی است که روی صفحه‌های نمایش‌ قابل انعطاف کار می‌کند و می‌خواهد از این صفحه‌های نمایش روی تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌های مختلف استفاده کند. با در نظر گرفتن این موضوع ساخت محصولی که هم تلفن همراه هوشمند باشد و هم تبلت چندان جای تعجب ندارد.

با توجه به اطلاعاتی که از پروژه‌‌ی مرموز سامسونگ منتشر شده، این محصول حالت کتابی دارد که می‌توان آن‌را باز و بسته کرد. در حالت بسته می‌توان از آن به عنوان تلفن همراه هوشمند و در حالت باز می‌توان به عنوان تبلت از آن استفاده کرد. ساخت چنین محصولی می‌تواند نظر کاربران را به سمت خودش جلب کند.

البته این بار اولی نیست که سامسونگ چنین ایده‌هایی را به نمایش در می‌آورد. این شرکت در گذشته پتنتی هم برای ساخت تلفن همراه هوشمند باصفحه نمایش قابل انعطاف ثبت کرده بود. به‌نظر می‌رسد سامسونگ در پتنت قبلی خودش تغییراتی به وجود آورده تا بتواند محصول نهایی را با کیفیت بالاتری در اختیار کاربران قرار دهد.

در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از این پتنت را مشاهده کنید. آیا محصول نهایی سامسونگ همانند تصویر زیر خواهد بود؟

گوشی جدید سامسونگ به تبلت تبدیل می‌شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :