به گزارش تبریزمن، عصر دیروز کاظم شهریاری مدیررسانه ای باشگاه تراکتورسازی در گفتگویی از احتمال پخش این بازی از شبکه سهند به سایت های خبری و خبرگزاری ها خبر داده بود. این موضوع در حالی منتشر شد که گفته می شد احتمال عدم پخش نیز با توجه به برخی مشکلات وجود دارد.

خبرنگار تبریزمن، در تماسی با روابط عمومی صدا و سیمای استان آذربایجان شرقی، پیگیر پخش زنده مسابقه حساس امروز بین تیم های سایپا و تراکتورسازی شد که در این باره گفته شد: پیگیری ها و اقدامات لازم صورت گرفته است و انشالله بازی امروز از شبکه سهند پخش زنده خواهد شد.

روابط عمومی شبکه ورزش در گفتگو با تبریزمن، در خصوص عدم پخش بازی سایپا و تراکتورسازی گفت: با توجه به اینکه هفته گذشته بازی تراکتورسازی پخش شده بود، این هفته بازی پدیده – نفت برنامه ریزی شده است. با وجود اینکه شاید این بازی حساسیت زیادی داشته باشد ولی هواداران دیگر تیم ها با تلفن گویای شبکه تماس گرفته و درخواست پخش بازی تیم محبوب خود را دارند. اگر هواداران تراکتورسازی نیز تماس می گرفتند قطعا نظرات و پیشنهاد های آنها همانند هفته های گذشته به مدیر شبکه انتقال داده می شد.

همچنین گفته می شود بازی امروز دو تیم سایپا و تراکتورسازی از شبکه شما پخش خواهد شد، ولی پیگیری های خبرنگار ما به جایی نرسید و به هیچ عنوان نتوانستیم با مسئولین این شبکه تماسی داشته باشیم. در وبسایت این شبکه، در بخش برنامه های امروز ۱۳ آبان نیز پخش بازی امروز درج نشده است ولی این احتمال وجود دارد که این برنامه دست نخورده و طبق روال نوشته می شود.

گوهریان مدیر تولید صداسیما استان در گفتگو با تبریزمن:بازی امروز سایپا و تراکتورسازی از شبکه های سهند و شما پخش خواهدشد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :