به گزارش تبریزمن، در هفته ششم مسابقات لیگ دسته یک باشگاههای کشور ماشین سازی به مصاف خونه به خونه میرود که این دیدار با تلاش مسولین سازمان ورزش شهرداری به طور زنده از شبکه استانی پخش خواهد شد

این دیدار روز چهارشنیه ۲۵ شهریور ماه از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه پیر باغشمال و مقابل دیدگان فوتبال دوستان تبریزی برگزار خواهد شد که شاید درهیچ شهرنقطه از ایران تیمهای یک شهر در هر رده و لیگ اینقدر علاقمند به خود ندیده اند و نخواهند دید ولی عاشقان فوتبال درتبریز ثابت کرده اند که تیمهای خود را تنها نگذاشته ونمیگذارند.

در این راستا مسولین سازمان ورزش با هماهنگی هایی که با صداوسیمای مرکزاستان انجام داده اند این دیدار به طور مستقیم از شبکه استانی پخش خواهد شد که این امر نوید برگشت به روزهای خوب فوتبال تبریز است که تیمهای تبریزی همچنان در تمامی لیگها آقایی کنند.

هواداران تراکتورسازی، در بازی های گذشته تیم ماشین سازی در استادیوم حضور داشته و حمایت خود را از این تیم آذربایجانی نشان داده اند. همچنین خبر پخش زنده این بازی در فضای مجازی توسط هواداران تراکتورسازی دست به دست شده و این موضوع خبر از اهمیت زنده شدن نام قدیمی ترین تیم شمالغرب کشور را می دهد. 

آنها امیدوار هستند با حضور ماشین سازی در لیگ برتر، قطب شمالغرب کشور تقویت شده و جوانان زیادی را می توان به فوتبال کشور تحویل داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :