به گزارش تبریزمن، دو تیم پدیده و گسترش فولاد از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در مشهد به مصاف هم رفته اند.

این دیدار که حساسیت بالایی برای دو تیم داشته و برنده می تواند حتی جایگاه پرسپولیس در رده نهم را نیز بگیرد، با گلی که ایگور پراهیچ در دقیقه ۹ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، به سود تیم میزبان در حال برگزاری بود که مگنو باتیستا در ست ۷ دقیقه بعد، گل تساوی گسترش فولاد را به ثمر رساند تا بازی همچنان پایاپای دنبال شود.

اما این پایان کار نبود و پدیده باز هم در دقیقه ۲۰ بازی به وسیله محمدمهدی نظری به گل رسید تا حساب کار دو بر یک به سود تیم میزبان باشد.

به این ترتیب این دیدار تنها در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی ۳ گل و حدودا هر ۷ دقیقه یک گل داشته که نوید یک بازی پر گل را می دهد. روز گذشته نیز دیدار تیم های نفت تهران و ذوب آهن ۸ گل در پی داشت.

پدیده مشهد برای این بازی با ترکیب مجتبی روشنگر، محمد مهدی نژادمهدی، سعید قزلچی، ایگور پراهیچ، رضا ناصحی، زوران کنزویچ، اکبر صادقی، میلاد غریبی، محمد مهدی نظری، یونس شاکری و محمد غلامی به میدان می‌رود.

در آنسوی میدان نیز داود نوشی صوفیانی، سید امید نظامی پور، سید محسن حسینی، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی، مگنو باتیستا، محمد امین درویشی، دیه گو داسیلوا، لئو پیمنتا، جابر انصاری و محمد ابراهیمی ۱۱ بازیکن اصلی گسترش فولاد برای مصاف با پدیده هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :