ابراهیم فیروزی، پرافتخارترین داوران بین المللی استان برای قضاوت در لیگ جهانی دعوت شد.

به گزار تبریزمن، فدراسیون جهانی والیبال(FIVB) پس از دعوت محمد شاهمیری برای قضاوت در لیگ جهانی والیبال، از دو داور بین المللی دیگر ایران نیز برای قضاوت در این رقابت ها که سال ۲۰۱۶ با حضور ۳۶ تیم در سه سطح برگزار می شود، دعوت کرد.

بر این اساس، ابراهیم فیروزی از یکم تا سوم جولای (۱۱ تا ۱۳ تیرماه) قضاوت مسابقات گروه I سطح یک لیگ جهانی در تهران و ۲۴ تا ۲۶ ژوئن (۴ تا ۶ تیرماه) دیدارهای گروه E سطح سه لیگ جهانی در کشور تونس را قضاوت خواهد کرد.

همچنین مسعود یزدان‌پناه از ۲۴ تا ۲۶ ژوئن (۴ تا ۶ تیرماه ۹۵) قضاوت گروه F سطح سوم لیگ جهانی والیبال در آلماتی قزاقستان را بر عهده خواهد داشت.

لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۶ از ۲۶ خردادماه سال ۹۵ آغاز می شود. تیم ملی والیبال ایران در سطح یک این رقابت ها به مصاف تیم های برتر جهانی می‌رود.

رقابت های سطح یک لیگ جهانی ۲۰۱۶ با حضور ۱۲ تیم پیگیری می شود و پس از پایان مرحله گروهی، تیم میزبان فینال همراه با ۵ تیم برتر جدول به مرحله نهایی صعود می کنند.

فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک و لهستان ۱۲ تیم شرکت کننده در سطح یک لیگ جهانی۲۰۱۶ هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :