به گزارش تبریزمن، دو تیم گسترش فولاد تبریز و پرسپولیس تهران از ساعت ۱۸:۰۰ امروز در دیداری بسیار مهم برای تیم آبی پوش تبریزی به مصاف هم رفته اند که نتیجه این دیدار تا پایان نیمه اول با یک گل به سود گسترش فولاد خاتمه یافت.

تیم آبی پوش گسترش فولاد تبریز که همچنان خطر سقوط به لیگ دسته یک را احساس می کند و برای فرار از منطقه سقوط نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز کامل دیدار خود مقابل تیم متحول شده پرسپولیس دارد.

به همین دلیل شاگردان فراز کمالوند از همان دقایق ابتدایی کار را هجومی آغاز کرده و در نهایت توانستند در دقیقه ۱۳ جابر انصاری باز هم توانست برای گسترش فولاد تبریز گلزنی کرده و امید های تیم تبریزی را برای کسب سه امتیاز کامل مسابقه افزایش دهد.

در ادامه نیز تلاش های دو تیم برای گلزنی به جایی نرسید تا نتیجه رقابت دو تیم در پایان نیمه اول با یک گل به سود تیم آبی پوش تبریزی خاتمه یابد.

گسترش فولاد:
داود نوشی صوفیانی، مرتضی اسدی، محسن حسینی، امید نظامی پور، مصطفی اکرامی، مگنو باتیستا، میثم نقی زاده، پیمنتا، محمد امین درویشی، جابر انصاری و محمد ابراهیمی
سرمربی: فراز کمالوند

پرسپولیس:
سوشا مکانی، مایکل اومانیا، بابک حاتمی، رضا خالقی فر، مهدی جعفرپور، احمد نوراللهی، میلاد کمندانی، فرناندو گابریل، هادی نوروزی، علی علیپور و مهدی دغاغله
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :