گفته می شود سرخپوشان پایتخت در پی به خدمت گرفتن فرید کریمی و بختیار رحمانی از تراکتورسازی می باشند.

به گزارش تبریزمن، در روز های اخیر حواشی و شایعات زیادی در خصوص مذاکرات باشگاه ها با بازیکنان مورد نظرشان برای تقویت تیم خود در نیم فصل به گوش می رسد.

در این میان تراکتورسازی سرباز هایی را در ترکیب خود می بیند که با اتمام خدمت سربازی شان خواهان جدایی بوده و از همین حالا به دنبال تیم جدید خود هستند. گفته می شود بختیار رحمانی از جمله بازیکنانی است که مسئولان تیم سرخپوش پایتخت نگاه ویژه ای روی او دارند تا در نیم فصل از او به عنوان مهره ی تقویت کننده خط هافبک خود استفاده نمایند.

به جز بختیار رحمانی که شایعاتی درباره مذاکره پرسپولیس با این بازیکن به گوش می رسد، سرباز دیگری که خودش دنبال حضور در پرسپولیس است حسین ماهینی نام دارد. ماهینی که به خاطر سربازی از پرسپولیس جدا شد و به ملوان پیوست بعد از یک سال و چند ماه قصد دارد مثل احمد عبدا…زاده با گرفتن کسری خدمت به پرسپولیس برگردد.

همچنین پرسپولیس برای پر کردن جای خالی هادی نوروزی دنبال فرید کریمی است که از صبای قم به خاطر خدمت سربازی راهی تراکتور شد و طی یک و نیم فصل اخیر در این تیم توپ زده اما به زودی خدمتش به پایان می‌رسد. گفته می‌شود صبای قم به عنوان باشگاه اصلی کریمی بابت صدور رضایتنامه این بازیکن ۳۰۰ میلیون خواسته اما باشگاه پرسپولیس حاضر به پرداخت این پول نیست و ظاهرا کشمکش‌ها در خصوص این بال تکنیکی ادامه خواهد داشت.

در صورتی که کریمی راهی پرسپولیس شود، پس از فرشاد احمدزاده تبدیل به دومین بازیکنی خواهد شد که در تراکتور نامی برای خود دست پا کرده و پس از گذراندن خدمت سربازی راهی سرخپوشان پایتخت می شود.

فرید کریمی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :