دیدار تیم‌های پرسپولیس و گسترش‌فولاد در نیمه نخست با پیروزی سرخپوشان به پایان رسید.

به گزارش تبریزمن، تیم‌های پرسپولیس و گسترش‌فولاد در ادامه دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۲۰ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

جری بنسون، در دقیقه ۳۴ گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

پرسپولیس در این دیدار با ترکیب سوشا مکانی، رضا نورمحمدی، محسن بنگر، رامین رضاییان، محمد انصاری، احمد نورالهی، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، امید عالیشاه و جری بنسون در میدان حاضر شد.

گئورگی گئورگیف، محمد نصرتی، امید نظامی‌پور، مگنو باتیستا، مهدی کیانی، مرتضی اسدی، شهرام گودرزی، محمدامین درویشی، داریوش شجاعیان، مصطفی اکرامی و امیر کریمی هم از ابتدا در ترکیب گسترش فولاد قرار داشتند.

دقیقه ۵: پاس خوبی که پشت مدافعان گسترش‌فولاد به جری بنسون رسیده بود با شوت محکم این بازیکن همراه شد که توپ پس از برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۰: پرسپولیسی‌ها در محوطه جریمه صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی بودند که ضربه فرشاد احمدزاده از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۵: مگنو باتیستا از راه دور به سمت دروازه پرسپولیس اقدام به شوتزنی کرد که سوشا مکانی در حالی که می‌توانست توپ را جمع کند، تن به کرنر داد.

دقیقه ۲۶: ارسال کرنر توسط گسترش‌فولادی‌ها در رفت و برگشت منجر به ارسال از گوشه محوطه جریمه شد که مکانی توپ را دور کرد.

دقیقه ۲۶: احمد نوراللهی شوتی را روانه دروازه گسترش‌فولاد کرد که توپ با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه ۳۴: پرسپولیسی‌ها روی یک کار ترکیبی به سمت دروازه گسترش‌فولاد حمله کردند که ابتدا حرکت آنها لو رفت، اما محسن مسلمان فرار خوبی انجام داد و توپ ربایی کرد که پس از ارسال روی دروازه، این موقعیت توسط جری بنسون تبدیل به گل شد.

دقیقه ۳۴: مهاجم هندوراسی پرسپولیس پس از گلزنی به یاد آرنولد پرالتا، هم تیمی‌اش در تیم ملی کشورش که هفته گذشته به ضرب گلوله کشده شد شادی گل کرد و به دلیل در آوردن پیراهن از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه ۴۴: مسلمان از روی یک ضربه ایستگاهی ارسال خوبی روی دروازه داشت که محسن بنگر توپ را تبدیل به گل کرد، اما کمک داور بازی آفساید مدافع پرسپولیس را گرفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :