به گزارش تبریزمن، بهمن خداکرم در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس در جمع خبرنگاران، درباره دیدار فردا خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فردا مقابل پرسپولیس قرار می‌گیریم می‌خواهیم کار را تمام کنیم تا کارمان به هفته آخر کشیده نشود. پرسپولیس تیم بزرگی است و برای ما این بازی اهمیت ویژه‌ای دارید؛ امیدوارم با یک بازی زیبا ۳ امتیاز را کسب کنیم تا مقابل راه‌آهن راحت‌تر بازی کنیم.

دستیار فراز کمالوند در پایان صحبت های به دلیل غیبت کمالوند در نشست خبری اذعان کرد:‌ متاسفانه جلسه آنالیز و گفتگو با بازیکنان کمی به طول انجامیده است که بنده مجبور به حضور در نشست خبری قبل از بازی شدم.

 مربی تیم گسترش فولاد تبریز در پاسخ به اینکه محرومان و مصدومان تیمش برای بازی فردا چه کسانی هستند گفت: خوشبختانه فردا محروم و مصدومی نداریم و با تمام قوا مقابل پرسپولیس بازی خواهیم کرد. امیدواریم با یک بازی فیزیکی نتیجه لازم را کسب کنیم.

خداکرم با آروزی موفقیت و قهرمانی برای تراکتورسازی تاکید کرد: گسترش فولاد هم تیمی متعلق به تبریز است و مردم اگر به این تیم کمک کنند فوتبال تبریز سال به سال بهتر خواهد شد، فردا نیاز داریم که هواداران به ورزشگاه بیایند و با حمایت خود سبب دلگرمی ما شوند.

وی در رابطه با حضور چراغپور در تیم گفت:‌ حضور وی در تیمی می تواند به هر تیمی کمک کند و به عنوان دوستی که با فراز کمالوند دارند به عنوان کمک به تیم آمده است و قراردادی با باشگاه ندارد.

مربی گسترش فولاد در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسید با توجه به عملکرد پرسپولیس در آسیا و عملکرد ضعیف این تیم در لیگ برتر، کدام پرسپولیس را برای بازی فردا آنالیز کرده‌اید گفت: با توجه به حضور چراغپور به عنوان مشاور کمالوند ما مجموعه‌ای را آماده کردیم تا هم پرسپولیس ‌در لیگ برتر و هم در پرسپولیس ‌در آسیا را زیر نظر بگیریم.

خداکرم در باره غایبان حریف گفت: پرسپولیس در هر شرایطی و با هر تعداد بازیکنانی که باشد روی نفراتش حساب باز می‌کند و حضور یا عدم حضور یک شخص نمی‌تواند تاثیر زیادی داشته باشد. هر کدام از بازیکنانش تجربه خوبی دارند و یک فرصت خوب برای نشانه دادن توانایی‌های بازیکنانی است که کمتر میدان دیده‌اند و نفرات جدید می‌توانند برای ما خطرناک ظاهر شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :