در ادامه هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران، پرسپولیس تهران از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه آزادی میزبان تراکتورسازی تبریز بود که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

برای پرسپولیس در این دیدار رامین رضاییان در دقیقه ۱۳ و برای تراکتورسازی نیز محمد ایرانپوریان در دقیقه ۳۹ گلزنی کردند.

نیمه نخست

دقیقه ۱۳: حرکت خوبی که فرشاد احمدزاده درون محوطه جریمه انجام داد باعث شد رامین رضاییان در موقعیتی مناسب صاحب توپ شود و با یک ضربه زیبا دروازه تراکتورسازی را باز کند.

دقیقه ۱۶: پرسپولیسی ها صاحب یک ضربه کرنر شدند و با ارسال توپ روی دروازه، فرصت خوبی برای محسن بنگر به وجود آمد تا با یک ضربه سر دروازه را باز کند اما ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۷: مهدی کیانی پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و با یک ضربه زیبا دروازه را هدف قرار داد اما شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۹: بختیار رحمانی روی یک ضربه ایستگاهی زیبا دروزاه پرسولیس را هدف قرار داد که در ادامه پس از واکنش مکانی توپ به تیر دروازه برخورد کرد و برگشت اما در ادامه محمد ایران پوریان توپ برگشتی را به گل تبدیل کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۶۰: امید عالیشاه حرک خوبی را از سمت راست انجام داد و با ارسال توپ روی دروازه فرصت خوبی را برای طارمی ساخت تا بتواند دروازه را باز کند اما ضربه سر این بازیکن را محمرضا اخباری با یک واکنش زیبا مهار کرد. توپ برگشتی نیز با سانتر غافلگیر کننده عالیشاه به سمت دروازه همراه شد که این توپ را هم اخباری به خوبی مهار کرد.

دقیقه ۶۵: ارسال فرشاد احمدزاده روی دروزاه تراکتورسازی فرصت خوبی را برای محسن بنگر ایجاد کرد اما ضربه سر این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

ترکیب پرسپولیس: سوشا مکانی، امید عالیشاه، محسن بنگر، احمد نورالهی، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، محمد انصاری، لوکاماریچ، رامین رضاییان، علی علیپور و محسن مسلمان

ترکیب تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، محمد ایران پوریان، شجاع خلیل زاده، الکساندر کارلوس، سینا عشوری، سروش رفیعی، بختیار رحمانی، آگوستوسزار دوسانتوس (شاهین ثاقبی ۶۶)، فرزاد حاتمی، مهدی کیانی و سعید آقایی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :