سرویس ورزشی تبریزمن: تیم تراکتورسازی در اولین دیدار خود در جام باشگاه های آسیا، میزبان الجزیره امارات بود. این بازی با حضور بیش از یکصد هزار هوادار عاشق در استادیوم یادگار امام انجام شد و حواشی خاص و جالبی داشت. پایگاه خبری تبریزمن، در آستانه بازی حساس این تیم در جام باشگاه های آسیا که ۵ اسفند ماه در تبریز برگزار خواهد شد، فلش بکی به ۸ اسفند ۹۱ می زند که در ادامه می خوانید.

258919hp2

بازیکنان الجزیره از تونل آکاردیونی جدید یادگار بدین شکل وارد زمین شدند، تماشاگران حاضر وقتی متوجه حضور اعضای این تیم در داخل استادیوم شدند با تشویق های بی امان خود جوسنگین و غیر قابل تحملی را برای تیم میهمان بوجود آوردند.

258923hp2

همه سعی داشتند سهمی را در جشن پیروزی تیم میزبان داشته باشند از رویانیان پایتخت نشین تا شخصیت سیاسی که قصد کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری خرداد ۹۲ را دارد.اما نکته ی جالب اینکه کاندید مورد نظر دوست داشت در جمع حاضرین حضور داشته باشد که با صلاحدید مسئولین استانی به وی آی پی آ در طبقه ی دوم مستقر شد. البته عزیز محمدی و تاج دو چهره ی سرشناس خیابان سئول در کنار وی قرار گرفتند تا زیاد احساس تنهایی نکند.

258920hp2

بازیکنان و اعضای کادر فنی الجزیره وقتی خود را در محاصره فریادهای سکو نشینان یادگار دیدند مات و مبهوت برای به ثبت رساندن این صحنه ها گوشی های همراه خود را بکار گرفتند.

258926hp2

جنگ سید صالحی و عبدالله جمعه تا دقیقه ۳۶ با برتری مدافع میانی الجزیره ادامه داشت اما در این لحظه سید آقای گل تبریزی ها از غفلت او استفاده و اولین گل آسیایی تراکتوریها را به هواداران این تیم تقدیم نمود.

258928hp2

الجزیره ای ها با خوش شانسی در هوای پنج درجه بالای صفر تبریز در شزایطی روی صندلی های چرم و نرم نیمکتهای جدید یادگار نشسته بودند که غافل از این بودند که روزهای برفی و پانزده درجه زیر صفر تب ریز نشتسن روی صندلی های پلیمری چه حال و هوایی دارد..

258929hp2

علی خصیف دروازه بان ملی پوش اماراتی وقتی سی دقیفه اول بازی دروازه اش را بسته دید شاید احتمال نمیداد که نیمه دوم طوفانی سهمگین در راه است، در این صحنه شانس با او همراه بود تا ضربه ی بغل پای سید صالحی بجای داخل دروازه روی تیر افقی بنشیند.

258927hp2

لویس میلا سرمربی اسپانیای الجزیره شاید اگر میدانست که در اولین گام با چنین سرنوشتی روبرو خواهد شد شاید قید پذیرفتن این مسئولیت را میزد تا اینگونه دستهای خود را به نشان تسلیم جلوی چشم هم قاره ای خود بلند نکند.

258934hp2

این صحنه مربوط به تنها گل میهمان است، در این صحنه فرناندو بازیکن تکنیکی الجزیره که بارها خط دفاعی تراکتور را آزار داد با یک پاس عمقی علی مبخوط را با مهدی ثابتی تک به تک کرد تا یکبار دیگر زنگ خطر برای دو مدافع میانی تراکتور به صدا درآید که باید بیشتر از این ها در این منطقه هماهنگتر عمل کنند.

258930hp2

در این صحنه بعد از آنکه تونی با فریادهایش نسبت به اشتباه شاگردش معترض شد به حالت ساکن و بی حرکت لحظاتی را سپری نمود.

258933hp2

تونی اولیویرا سرمربی تراکتور وقتی وارد زمین شد تشویق یکپارچه سکو نشینان را به چشم دید، او در نیمه اول سعی کرد با آرامش بیشتری بازی را دنبال کند این اتفاق موجب شد همه به این فکر بیافتند که شاید تونی میخواهد با شرایط دیگری نسبت به لیگ داخلی بازی را زیر نظر بگیرد اما نیمه دوم با به اوج رسیدن دقایق حساس بازی او نشان داد که لیگ و آسیا برای وی فرقی ندارد. اولیویرا نشان داد که شاگردانش حق اشتباه را در هیچ میدانی ندارد، در این صحنه بعد از آنکه یکی از بازیکنان تراکتور حرکت اشتباهی را انجام داد او زانوهایش را به زمین گذاشت و اعتراض خود را بدین شکل نشان داد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :