تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته ی بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۸:۰۰ روز پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز میهمان تراکتورسازی است . پیش بازی این دیدار را از نگاه خبرگزاری ها می خوانید:

تراکتورسازی – ملوان

شاید یکی از زیباترین و حساس‌ترین بازی‌های این هفته رقابت‌های لیگ برتر مصاف دو تیم تراکتور و ملوان باشد . تراکتوری که برای قرار گرفتن در بین شانس‌های کسب سهمیه ی آسیایی محکوم به پیروزی در این دیدار است و ملوانی که برای فرار از خطر سقوط به دسته ی پایین‌تر نیاز به گرفتن امتیاز از این بازی دارد . تراکتوری‌ها بعد از شکست برابر سیاه جامگان با انرژی مضاعفی به دیدار برابر ملوان فکر می‌کنند و در سوی دیگر تیم ملوان هم که بعد از درگذشت مهرداد اولادی موفق به شکست سایپا شده ، امیدوار است تا روند خوبش را ادامه دهد .

تراکتورسازی – ملوان ؛ پرواز دوباره ی قو با بال‌های مهرداد ؟

تراکتورسازی هفته ی گذشته با شکست مقابل سیاه جامگان تقریباً از کورس قهرمانی خارج شد و فقط برای کسب سهمیه تلاش می‌کند ، شاگردان قلعه‌نویی در این بازی هم باید مقابل تیم ملوان قرار بگیرند . تیمی که بازهم در خطر سقوط است . ملوان بعد از درگذشت اولادی به یک برد خوب مقابل سایپا رسید . باید دید قوی سپید بازهم می‌تواند با بال‌های مهرداد اولادی پرواز کند یا مقابل تراکتورسازی زمین‌گیر خواهد شد ؟

تراکتورسازی – ملوان بندرانزلی

شاید کم تر کسی فکر می‌کرد تراکتورسازی پس از پشت سر گذاشتن روزهای بحرانی نیم فصل اول ، بتواند در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کند و جزو شانس‌های قهرمانی باشد . هرچند شانس این تیم هفته ی گذشته و پس از باخت مقابل سیاه‌جامگان بسیار کم شد ، اما شاگردان امیر قلعه‌نویی هنوز برای خود شانس قایل هستند.

تراکتورسازی در حال حاضر با ۴۲ امتیاز در جایگاه چهارم جدول رده‌بندی قرار دارد . حداقل اگر آن ها برای قهرمانی تلاش کنند ، این امکان وجود دارد که بتوانند سهمیه ی لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند و همین مساله نیز به نوعی یک انگیزه ی بزرگ برای بازیکنان تراکتورسازی است تا یک بازی هیجانی را مقابل ملوان به نمایش بگذارند .

ملوانی که این روزها و پس از درگذشت مهرداد اولادی ، تلاش خود را دوچندان کرده تا سه بازی سخت را پشت سر بگذارد و در لیگ برتر ماندنی شود . ماندن ملوان در لیگ برتر در گروی نتایج رقبای این تیم نیست و اگر شاگردان محمد احمدزاده بتوانند نتایج لازم را کسب کنند ، در لیگ برتر ماندنی خواهند شد ، اما اگر از سوی این تیم لغزشی سر بزند ، سیاه‌جامگان و راه‌آهن پشت سر این تیم از این فرصت استفاده خواهند کرد .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :