رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به پیشرفت چشمگر پروژه‌های عمران شهری گفت: همت مشترک عمرانی شهرداری، شورای اسلامی شهر و مدیریت استان، مجموعه‌ای از پروژه‌های عمرانی را در آستانه بهره‌برداری قرار داده است.

به گزارش تبریزمن، ایرج شهین‌باهر با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: پروژه‌های تعریف شده از پشتوانه‌های مطالعاتی برخورد بوده و دستاوردهای آن در حل گره‌های ترافیکی شهر و صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های شهروندان خواهد بود.

وی با اشاره به اهمیت پروژه پایانه مرکزی تبریز اظهار داشت: افتتاح این پروژه پس از سال‌ها بلاتکلیفی، مجموعه‌‌ای زیبا و مجهز را به زیرساخت‌های گردشگری شهر خواهد افزود.

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به بازدید‌های دوره‌ای اعضای شورا از پروژه‌های عمرانی گفت: بازدید صبح جمعه فرماندار، رییس شورای اسلامی شهر و اعضای کمیسیون عمران، فرصتی است تا ضمن قدردانی از تلاش عوامل اجرایی در سرمای شدید، پیشرفت کمی و کیفی پروژه‌ها طبق زمان‌بندی‌های تدوین‌شده، از نزدیک مورد ارزیبابی قرار گیرد.
گفتنی است پایانه مرکزی تبریز، عملیات اجرایی میدان آذربایجان، بیمارستان کودکان مبتلا به سرطان و دو تقاطع غیرهمسطح جانبازان و شهید آیت‌الله نمر پروژه‌هایی بودند که مورد بازدید فرماندار و رییس شورای اسلامی شهر تبریز و اعضای شورا قرار گرفتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :