به گزارش تبریزمن، به‌منظور رفع معضلات ترافیکی میدان آذربایجان، پروژه احداث تقاطع‌های غیر هم‌سطح در این میدان نهایی می‌شود.

دکتر صادق نجفی شهردار تبریز در پایان جلسه بررسی طرح ترافیکی میدان آذربایجان، بابیان این مطلب افزود: معضل ترافیکی میدان آذربایجان از مهم‌ترین دغدغه‌های شهرداری در سال‌های اخیر می‌باشد که به‌منظور رفع این معضل تاکنون چندین طرح موردبحث و بررسی قرارگرفته است که درنهایت طرح حاضر بااعتباری بالغ‌بر ۸۰۰ میلیارد ریال به‌صورت کارشناسانه موردبحث و بررسی قرار گرفت.

وی همچنین اظهار داشت: این پروژه که اصلاحات مدنظر گروه کارشناسی شهرداری و شورای شهر در آن اعمال گردید قرار است جهت بررسی در شورای اسلامی شهر تبریز مطرح و اتخاذ تصمیم شود.

شایان‌ذکر است در این جلسه که با حضور دکتر دبیری رییس شورای اسلامی شهر تبریز، مهندس عزتی معاون شهرسازی، مهندس عبداله پور معاون عمرانی، مهندس وحید کیا معاون حمل‌ونقل شهرداری تبریز، مهندس اسحقی و مهندس اصغری مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز و در محل سالن کنفرانس این سازمان برگزار شد، طرح ترافیکی میدان آذربایجان تشریح و موردنقد و بررسی کارشناسانه قرار گرفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :