شهردار تبریز از افتتاح پروژه عظیم تقاطع غیرهم سطح شهیدان ابراهیمی در مسیر کلپارک، در آستانه نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: در آستانه جشن میلاد امام عصر(عج)  و همچنین سالروز حماسه فتح خرمشهر، با حمایت های شورای اسلامی شهر و همدلی مجموعه مدیریت استان، شاهد بهره برداری از یکی از زیباترین و بزرگترین پروژه های عمرانی شهرداری تبریز خواهیم بود.

وی تصریح کرد: پروژه تقاطع غیرهم سطح شهیدان ابراهیمی در گلپارک  با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان طراحی و اجرا شده و بهره برداری از آن نقش چشم گیری در روان سازی یکی از گره‌های ترافیکی شهر تبریز در مسیر شهید فهمیده به ولیعصر خواهیم بود.

شهردار تبریز با اشاره به حجم و پیچیدگی های خاص عملیات اجرایی این پروژه اظهار داشت: با در نظر داشتن ضرورت‌های منطقه اجرای پروژه و به منظور رسیدن به مقاومت و استحکام لازم، ۵۰۰ شمع در اجرای این پروژه پیش‌بینی شده که این تعداد شمع‌گذاری در بین پروژه‌های شهری، کم‌نظیر بوده و از قابلیت های چشمگیر توسعه عمرانی شهرداری تبریز حکایت دارد.

گفتنی است پروژ عظیم تقاطع غیرهم سطح شهیدان ابراهیمی روز شنبه ، اول خرداد به عنوان عیدانه شهرداری تبریز در آستانه جشن میلاد امام عصر(عج) رسما افتتاح و تقدیکم شهروندان خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :