رییس شورای شهر تبریز گفت: در سایه تعامل مناسب مسوولان شهری و استانی، امروز مشاهده می کنیم که چهره شهر تبربز تغییر یافته و جایگاه تاریخی آن در حال شکل گرفتن است.

به گزارش تبریزمن، شهرام دبیری در مراسم افتتاح پروژه بزرگ پارک موزه قاجاز تبریز مقوله گردشگری را بسیار مهم قلمداد کرد و افزود:واقعیت این است که از لحاظ وجود آثار تاریخی دست کمی از شهر اصفهان نداریم و حتی غنی تر هستیم اما باید زیرساخت ها را آماده کرده و گردشگران خارجی را از کشورهای مختلف جهان جذب نماییم زیرا از طریق سرمایه گذاری در این حوزه می توان به ایجاد اشتغال و عمران و آبادی شهری دست یافت به طوری که کشور ترکیه در این عرصه بسیار موفق بوده است.

وی در پایان، رضایت خود از اجرای پروژه های عمرانی با سرعت و کیفیت مناسب در سطح کلان شهر تبریز را ابراز کرد.

شورای شهر نماد مردم سالاری دینی است

عضو دیگر شورای شهر تبریز نیز در ادامه از فعالیت های جدی و گسترده مجموعه شهرداری تقدیر کرد و گفت:خوشبختانه شهرداری های کشور در چند دهه اخیر از مجموعه ای صرفا خدماتی به مجموعه ای فعال در حوزه های فرهنگی و اجتماعی تبدیل شده اند و مجری طرح های قابل توجهی هستند اما متاسفانه در برخی مواقع، حریم آثار فرهنگی و تاریخی با صدور مجوزهای مختلف خدشه دار می گردد که نباید این امر اتفاق بیفتد.

فریدون بابایی اقدم افزود:از شهردار کلان شهر تبریز تقاضا دارم با شناسایی فضاهای شهری به حل موانع و معضلات فرهنگی و گردشگری اهتمام ورزد.

وی در پایان اظهارات خود شورای شهر را نماد مردم سالاری دینی دانست و اضافه کرد:اگر این روزها احیانا اتهاماتی متوجه برخی از همکاران ما در شورای شهر تبریز شده است نباید این امر، کل مجموعه و اعضای شورا را تحت الشعاع خود قرار دهد، زیرا اگر شورای شهر نباشد عملا مشارکت مردم در امور شهری امکان پذیر نخواهد بود کمااینکه علیرغم شانتاژهای مختلفی که این روزها علیه مجموعه شورا صورت می گیرد این قضیه در اسرع وقت حل و فصل خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :