دیدار روز یکشنبه دو تیم پرطرفدار و سرخپوش فوتبال ایران را می توان حساس ترین بازی نیم فصل دوم تا بدین جا نامید.

تبریزمن، سرویس ورزشی: سرخپوشان تراکتورسازی تبریز با سه برد حساس و البته شیرینی که بدست آورده اند هم اکنون از نظر روحی و روانی در شرایط بسیار ایده آلی قرار گرفته و آماده بازی های آینده شان هستند.

کسب ۶ امتیاز از دو بازی و صدرنشینی در رقابت های لیگ قهرمانان به صورت موقت خیال هواداران را از این رقابت ها آسوده کرده و هم اکنون شاید مهمترین و بیشترین دغدغه آن ها نتایجی است که تیم محبوبشان در رقابت های آتی لیگ برتر کسب خواهد کرد.

در نگاه اول شاید اینگونه به نظر رسد که با کسب سه برد پیاپی مقابل تیم های قدرتمند سپاهان و الجزیره، شاگردان امیرقلعه نوعی در دوران اوج خود قرارگرفته اند و توان شکست هر حریف و رسیدن به رتبه های عالی را خواهند داشت.

این سخنان و صحبت هایی که در رسانه ها منتشر می شود پربیراه نیست و بازی های منطقی و زیبا از سرخپوشان تراکتورسازی کاملا نشان دهنده تغییر روحیه و افزایش انگیزه بازیکنان می باشد. با این حال در شرایط فعلی که چیزی کمتر از ده هفته به اتمام مسابقات لیگ برتر باقی مانده است، چه آینده ای را می توان با شرایط پیش رو برای تیم متصور شد؟

با نگاهی به برنامه بازی های هفته های آینده می توان به سادگی این موضوع را دریافت که اکثر بازی های دشوار تراکتورسازی هنوز باقی مانده اند، این مسئله هم می تواند مثبت باشد و هم منفی، مثبت از این لحاظ که سرخپوشان این فرصت را دارند تا در بازی رو در رو با رقیبان خود در مسیر قهرمانی رو به رو شده و خود سرنوشت خود را تعیین کنند، منفی از این جهت که فشردگی بازی ها و رقابت های سخت لیگ قهرمانان منتظر تنها یک لغزش از شاگردان قلعه نوعی می باشند تا فضای مثبت موجود را از بین ببرند.

یکی از همین دیدار های دشوار، روز یکشنبه پیش رو در استادیوم آزادی تهران – که مطمئنا به دلیل رایگان بودن بلیط و پخش ساندویچ، مورد هجوم فوتبالی های پایتخت قرار خواهد گرفت – برگزار می شود. پرسپولیس هم اکنون در دوران اوج خود قرار گرفته و انصافا همچون تراکتورسازی هفته های اخیر، زیبا بازی می کند.

هم شاگردان برانکو و هم شاگردان قلعه نوعی خواهان حضور در رقابت قهرمانی هستند و باخت در مسابقه رو در رو می تواند هر یک را به کلی از هدفی که مشخص شده است دور کند. بدین ترتیب پاسخ به این سوال که تراکتورسازی پس از نتایج خوب اخیر، واقعا مدعی جدی قهرمانی است یا نه را به بعد از مشخص شدن نتیجه مسابقه با پرسپولیس موکول می کنیم!


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :