استاندار آذربایجان شرقی ارتقای کیفیت خدمت رسانی به مردم را مهم ترین ماموریت فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: پلیس باید همیشه و در همه جا مامن و پناهگاه مردم باشد.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده روز شنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی برگزار شد، اظهار کرد: اقتدار نظامی، امروزه یکی از مولفه های مهم اقتدار کشورهاست و مردم ایران بر اساس اعتقادات دینی، رسالت انسانی و دکترین نظامی جمهوری اسلامی ایران، مردمی صلح طلب و مدافع آب و خاک و شرف و ناموس خود هستند.

وی افزود: بر اساس تدابیر و تصمیمات فرمانده معظم کل قوا، قدرت دفاعی ما باید در حد اعلای خود باشد به نحوی که حتی فکر تجاوز به خاک کشورمان نیز به فکر و ذهن دشمنان خطور پیدا نکند.

جبارزاده با بیان این که حمایت و پشتیبانی از نیروهای مسلح و کمک به تقویت بنیه دفاعی کشور بر همه مسوولان واجب است، افزود: امروز در سایه وحدت، همدلی و هماهنگی نیروهای مسلح و دستگاه های قضایی و اطلاعاتی، آذربایجان شرقی استانی امن برای مردم و ناامن برای قانون شکنان و متجاوزان به حقوق مردم است.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به حضور هماهنگ و باقدرت و صلابت نیروهای مسلح استان در مراسم رژه هفته دفاع مقدس، گفت: صدای پای دلاوران نیروهای مسلح در این رژه باشکوه، آوای دلنشین امنیت و آرامش برای مردم استان و هشداری به دشمنان ایران اسلامی بود.

جبارزاده خاطرنشان کرد: ما در این مراسم شاهد اقتدار دفاعی ایران عزیز در قالب رژه نیروهای مسلح و نمایش جنگ افزارها و ادوات نظامی بودیم و بر خود وظیفه می دانم که از طرف همه مردم، مسوولان و خانواده های معظم شهدای استان از تمام نیروهای مسلح مستقر در استان قدردانی کنم.

وی همچنین با قدردانی از زحمات تلاشگران ناجا در ماموریت های مختلف، کسب رتبه های برتر کشوری توسط نیروی انتظامی استان را مایه افتخار دانست و گفت: تلاش های نیروی انتظامی در استان در زمینه مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا، کاهش تلفات جاده ای، کاهش میزان سرقت و دستگیری جنایتکاران در کمترین زمان ممکن را فراموش نمی کنیم.

استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود، ارتقای کیفیت خدمت رسانی به مردم را مهم ترین ماموریت فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی ذکر کرد و گفت: امروز دیگر دغدغه ما کاهش جرم و جنایت نیست، بلکه باید کیفیت خدمات نیروی انتظامی در حوزه های مختلف افزایش یابد، هرچند مبارزه با جرایم امنیتی همواره باید در دستور کار نیروی انتظامی قرار گیرد.

جبارزاده با بیان این که پلیس باید در همه جا مامن و پناهگاه مردم باشد و اولین جایی که مردم به هنگام نیاز به آن مراجعه می کنند پاسگاه های انتظامی باشد، افزود: اطمینان دارم که نیروی انتظامی در این زمینه هم مانند سایر ماموریت های خود موفق خواهد بود.

در این مراسم که با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی، مسوولان دستگاه های اجرایی و جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان برگزار شد، از کارکنان و افسران نمونه نیروی انتظامی تجلیل شد.

اجرای مانور آزادسازی گروگان ها و مبارزه با عملیات تروریستی از دیگر بخش های این مراسم بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :