رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی گفت: پلیس فتا به صورت رسمی در هیچ یک از شبکه های اجتماعی خارجی دارای فعالیت نیست.

به گزارش تبریزمن، سرهنگ محسن محمودی افزود: به تازگی افرادی در فضای مجازی و در برخی از شبکه های اجتماعی خارجی بنام پلیس فتا به انجام برخی فعالیت ها می پردازند که این عمل جرم و قابل پیگیری بوده و با افراد متخلف برخورد خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه برخی از این افراد با حضور در شبکه های اجتماعی اقدام به ایجاد گروه یا تبلیغات با نام پلیس فتا می کنند از کاربران اینترنتی در خواست کرد: به افرادی که در فضای مجازی خود را پلیس فتا معرفی می کنند، اعتماد نکنند.
وی همچنین اضافه کرد: بعضی افراد نیز با نام پلیس فتا با عنوان های همچون جذب همیار پلیس فتا، همکاری با پلیس فتا یا ترفندهای دیگر مانند معرفی خود به عنوان نماینده پلیس فتا جهت عقد قراردادهای مالی و حتی تماس با برخی از صنوف دراین زمینه تلاش می کنند تا افراد را به سمت خود جذب و ازآنان کلاهبرداری کنند.
رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: ایمیل و سایت رسمی پلیس فتا به نشانی های AZ.SH_FATA@POLICE.IR و www.cyberpolice.ir است و شهروندان با مراجعه به این سایت می توانند اطلاعات دقیقی در خصوص پلیس فتا و موارد مرتبط با فضای مجازی به دست آوردند.
وی تاکید کرد: شهروندان به سایر سایت ها اعتماد نکنند و در صورت برخورد با موارد مشکوک موضوع را سریعا با شماره تلفن های ۲۱۸۸۷۵۶ و ۲۱۸۸۷۵۵ و یا از طریق ایمیل و سایت این پلیس، به پلیس فتا استان اطلاع دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :