رئیس کمیته سمن‌ها و انجمن‌های حرفه‌ای «تبریز۲۰۱۸» با اشاره به اینکه پلیس گردشگری با حضور و فعالیت گسترده تشکل‌های مردم‌نهاد ایجاد خواهد شد، گفت: «خوشحالیم که سمن‌ها در کنار سایر اعضای این ستاد برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد تلاش می‌کنند.

به گزارش تبریزمن، کاظم یونسی ظهر امروز در نشست مشترک ستاد ملی سیاست‌گذاری و ستاد برنامه‌ریزی و اجرایی استانی «تبریز۲۰۱۸» اظهار کرد: سامان‌دهی میدان راه‌آهن تبریز، تکمیل و بهره‌برداری از هتل‌های درحال ساخت، احداث پیاده‌راه در محور خیابان جمهوری و محدوده بازار تاریخی تبریز ازجمله مصوبات این کمیته است.

وی افزود: پیگیری امور مربوط به نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی و برون‌شهری و پیگیری سامان‌دهی خانه‌های تاریخی از دیگر دستاوردهای این کمیته بوده است.

یونسی افزود: رویکرد کمیته در مسیرهای گردشگری، ساماندهی مراکز اقامتی و رفع نواقص بوده است. معرفی جاذبه‌ها و ظرفیت‌های گردشگری در این مسیرها هم در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود:کمیته‌ای برای بازدید از تمام محورهای گردشگری و رفع نواقص موجود در این مسیرها مشخص شده است.

رئیس کمیته زیرساخت‌ها و توسعه شهری «تبریز۲۰۱۸» با اشاره به اینکه کمبودهای محورهای گردشگری احصاء و رفع شده‌اند، یادآور شد: ایجاد بازارچه صنایع‌دستی، ایجاد و بهسازی مراکز اقامتی، ایجاد اقامتگاه‌های بوم‌گردی، ایجاد مراکز اطلاع‌رسانی از جمله دیگر اقدامات این کمیته است و درصورت تأمین اعتبار برنامه‌های این کمیته با سرعت بیشتری ادامه می‌یابد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :