به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی روز جمعه ۲۴ مهر از ساعت ۱۷:۱۰ میهمان فولاد خوزستان می باشد.

مدیررسانه ای باشگاه تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص برنامه سفر سرخ پوشان به اهواز گفت:تیم تراکتورسازی روز پنج شنبه  با پرواز ساعت ۱۴:۴۰ تبریز را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.

وی ادامه داد: پرواز تهران به اهواز نیز ساعت ۱۸ می باشد که به احتمال فراوان با تأخیر حرکت کند. همچنین اردوی قبل از بازی را در هتل پارس خواهیم زد.

شهریاری در خصوص آخرین تمرین سرخ پوشان افزود: برنامه کادر فنی مشخص نشده است ولی با توجه به اینکه در اهواز برنامه تمرینی نمی توان داشت، احتمال دارد روز پنج شنبه قبل از پرواز یک جلسه تمرین در نظر گرفته شود و یا اینکه شب بازی در هتل بازیکنان عرق گیری کنند.

مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی در خصوص حضور هواداران در تمرین امروز اظهار داشت: با توجه به اینکه کادر فنی هیچ اطلاعی نداده اند، حضور هواداران در تمرین امروز بلامانع بوده و می توانند با حضور در کمپ باشگاه تمرین بازیکنان را شاهد باشند.

وی در خصوص آخرین وضعیت اسپانسر تراکتورسازان توضیح داد: امشب در تهران جلسه هیئت مدیره برگزار خواهد شد و به احتمال زیاد در این جلسه اسپانسر تیم نهائی شود.

شهریاری در خصوص مذاکره مسئولان باشگاه با لوسیانو ادینهو بیان کرد: اطلاعی از این موضوع ندارم ولی بعید نیست. ادینهو هنوز قرارداد دارد ولی با توجه به عملکرد ضعیف وی در خط حمله این تیم و نزدن گل در چهار بازی، همچنین کسب نتایج ضعیف تیم قطری این احتمال دارد که درصورت ادامه این روند، تغییراتی صورت گیرد.

وی ادامه داد: اگر جدا شود بهتر از تراکتورسازی تیم دیگری نمی تواند پیدا کند. حضور این بازیکن در تراکتور آرزوی قلبی ماست خدا را چه دیدید شاید روند بد تیم قطری و گل نزدن این بازیکن ادامه داشته و با آن تیم فسخ کرد.

در روزهای اخیر هواداران زیادی از اهواز و دیگر نقاط کشور قصد اطلاع از زمان و مکان حضور تراکتورسازان برای بازی فولاد را داشتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :