به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و استقلال خوزستان از ساعت ۱۸:۱۵ امروز برای برگزاری دیدار پنجم خود در رقابت های لیگ برتر در استادیوم یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که در نهایت دیدار دو تیم در پایان بازی با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

همچون دیدار گذشته تراکتورسازی، بازیکنان این تیم نمایش ضعیف و حتی ضعیف تری را به نمایش گذاشته و اندک هواداران حاضر در استادیوم و بینندگان تلویزیونی را ناامید تر از گذشته کرده اند.

بازی تراکتور با دو مهاجم نیز نتوانست تاثیر چندانی در روند مسابقه داشته باشد و شاگردان ویسی در تبریز بهترین بازی را در نیمه اول از خود به نمایش گذاشتند که با این حال دیدار دو تیم پایان نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

با آغاز نیمه دوم تراکتورسازی برای دقایقی بازی بهتری به نمایش گذاشت و چند سانتر از طرفین به سمت دروازه استقلال خوزستان داشت. با این حال بار دیگر بازی رفته رفته متعادل شده و شاگردان ویسی نیز موقعیت هایی را ایجاد کردند. در ادامه نیز شانس های دو تیم ثمری نداشت و بازی با همان نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در حال حاضر پنج هفته از رقابت های لیگ برتر گذشته و تیم هایی چون سپاهان در حال تاخت و تاز امتیازات هستند، با این حال تراکتورسازی همچنان در پی هماهنگی است. بازی های ضعیف، جایگاه نا مناسب در جدول رده بندی و نبود هواداران، نشان از از بین رفتن ابهت تراکتورسازی دارد. ابهتی که در طول سالیان بدست آمده بود.

تراکتورسازی:
محمدرضااخباری،کارلوس کاردوسو،میرهانی هاشمی،سعید آقایی،محمد ایرانپوریان،سینا عشوری،ایان رمزی،اگوستو سزار،شاهین ثاقبی،مهرداد بایرامی وحمزه یونس
سرمربی: تونی اولیویرا

استقلال خوزستان:
فرناندو خسوس ،محمد طیبی، عیسی کولی بالی، جلال عبدی،عقیل شویعی کعبی، هادی خنیفر، میثم دورقی،حکیم نصاری، روح الله سیف اللهی، رحیم زهیوی و حسن بیت سعید
سرمربی: عبدالله ویسی

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :