به گزارش تبریزمن، تیم فوتبال شهرداری تبریز از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه اختصاصی باشگاه گسترش فولاد تبریز به مصاف گل گهر سیرجان رفته بود که در پایان دو تیم به نتیجه تساوی ۲ بر۲ رضایت دادند. حدود هزار نفر از هواداران شهرداری تبریز در ورزشگاه حضور داشتند.

شهرداری تبریز در حالیکه با دو گل از گل گهر پیش بود در نیم ساعت پایانی بازی دو گل دریافت کرد تا حضورش در دسته اول منوط به برتری برابر استقلال اهواز در مرحله پلی آف باشد.

گل های این دیدار را پیمان رنجبر (۳۱) ، مهران موسوی (۵۱) برای شهرداری و مهران گلزاری (۶۵) ، امیر رفعتی (۷۱ پنالتی) برای گل گهر به ثمر رساندند.

خداداد عزیزی در پایان دیدار امروز (سه‌شنبه) تیم‌های شهرداری تبریز و گل‌گهر سیرجان که به نتیجه تساوی ۲ بر ۲ انجامید از سمت خود استعفا کرد.

تیم شهرداری با این نتیجه ۲۲ امتیازی شد و با ایستادن در رده نهم جدول گروه «ب» در مرحله پلی‌آف سقوط به لیگ دسته دوم قرار گرفت و حریف استقلال اهوازی شد که در گروه «الف» در رتبه نهم قرار گرفته است.

به همین دلیل عزیزی در پایان دیدار تیمش مقابل گل‌گهر استعفای خود را اعلام کرد و گفت حتی در پلی‌آف هم روی نیمکت شهرداری نمی‌نشیند و مربی دیگری هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :