استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن اول مهر، آغاز سال تحصیلی جدید را به معلمان، اساتید، دانش‌آموزان، دانشجویان و کارکنان مجموعه بزرگ فرهنگی استان تبریک گفت.

به گزارش تبریزمن، آغاز مهر ماه همواره با شور و نشاط دانش‌آموزان و دانشجویان برای حضور دوباره در کلاس‌های درس و مراکز علم و دانش همراه است.

شروع فعالیت مدارس و دانشگاه‌ها با حضور معلمان، اساتید، دانش‌آموزان و دانشجویان، جلوه‌های زیبایی از تعلیم و تربیت و کسب علم و ارتقای دانش است.

تقارن اول مهر ماه هر سال به عنوان بهار علم با هفته دفاع مقدس تابلویی بدیع از مقاومت، ایثار و شهادت را ترسیم می‌کند و آینده‌سازان میهن اسلامی را با الگوهای ماندگار و جاودان جبهه و جنگ آشنا می‌سازد.

بی‌تردید موفقیت‌های کسب شده در سال تحصیلی گذشته در عرصه علم و دانش در استان حاصل تلاش جمعی کلیه عزیزان این امر بوده و مایه بسی فخر و مباهات است.

با امید به تداوم این موفقیت‌ها در سال تحصیلی جدید، ضمن گرامی‌داشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و عرض تبریک آغاز سال تحصیلی ۹۵-۹۴ و تقارن آن با اعیاد سعید قربان و غدیر، فرصت را غنیمت دانسته، مراتب سپاس و قدرشناسی خود را از کارکنان شریف و متعهد مجموعه بزرگ فرهنگی استان به ویژه اساتید بزرگوار و معلمان با همت و تلاشگر ابراز می‌دارم.

امیدوارم با استعانت از الطاف خداوند سبحان شاهد رشد، شکوفایی و توسعه روزافزون استان آذربایجان شرقی و رقم خوردن آینده هرچه بهتر برای کشور عزیزمان ایران باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :