رئیس هیئت مدیره باشگاه گسترش فولاد صعود تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به دور دوم لیگ قهرمانان آسیا را به سردار کریمیان تبریک گفت.

به گزارش تبریزمن، در پی صعود مقتدرانه تیم فوتبال تراکتورسازی به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، حمید حسین زاده خطاب به رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی پیامی را صادر کرد.

متن پیام تبریک رئیس هیئت مدیره باشگاه گسترش فولاد تبریز بدین شرح است:

بأسمه تعالی
برادر پاسدار
جناب آقای سردار کریمیان
فرمانده محترم سپاه عاشورا و رئیس هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز
سلام علیکم
رسیدن به موفقیت و ثبت تجارب نوین، دستاوردی قابل تحسین است و صعود تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به دور دوم لیگ قهرمانان آسیا، گامی در همین راه به شمار می آید.
بی تردید، هواداران پرشور فوتبال تبریز شایسته تر از افتخارات کسب شده تا به اکنون هستند و موفقیت ارزشمند تیم فوتبال تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا و قرار گرفتن در جمع ۱۶ تیم نهایی این مسابقات ، نوید فتح قله های سربلندی را برای مردم همیشه سرافراز آذربایجان به ارمغان آورد.
اینجانب، به نمایندگی از باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، صعود تیم فوتبال تراکتورسازی به مرحله بعدی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، را خدمت حضرتعالی و همچنین آقایان سعید عباسی و امیر قلعه نوعی، مدیرعامل و سرمربی محترم، اعضای کادر فنی، بازیکنان و بخصوص هواداران پرشور این تیم تبریک گفته و موفقیت های بیشتر را برای باشگاه بزرگ تراکتورسازی آرزومندم.

حمید حسین زاده
رئیس هیئت مدیره باشگاه گسترش فولاد تبریز


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :