به گزارش تبریزمن، «لوسیانو ادینیو» که فصل گذشته در تیم تراکتورسازی تبریز بازی می‌کرد و موفق شد عنوان آقای گلی را از آن خود کند، شامگاه سه شنبه وارد دوحه قطر شد تا پس از شرکت در تست پزشکی باشگاه السیلیه، قراردادش را با این تیم قطری به مدت یک فصل امضا کند.

این در حالی است که طبق اعلام سایت الکاس قطر، ادینیو از تیم الفجیره امارات هم پیشنهاد وسوسه بر انگیزی دریافت کرده بود ولی این بازیکن ترجیح داد به تیم السیلیه برود.

ادینهو

به این ترتیب باید رسما حضور لوسیانو ادینهو را در تراکتورسازی منتفی بدانیم. اما این مهاجم برزیلی علی رغم جدایی اش از سرخپوشان آذربایجان، توانست در فصل گذشته جای خود را در قلب آنان باز کند. در ادامه نگاهی داریم به متن منتشر شده یکی از هواداران این تیم که برای ادینهو منتشر شده است:

” خداحافظ ادینهو

خداحافظ ، عشقی که اومدی و بدون منت بازی کردی

خداحافظ ، تویی که به عشق هواداران هرچه خواستی زیر پیراهنت نوشتی تا ما ذوق زده شویم

خداحافظ تویی که بیشتر از نصف امتیازاتمان را بتنهایی گرفتی و هیچ دم نزدی که من فلانم من بهمانم

خداحافظ،تویی که معنی عِرق به پیرهن رو معنی کردی و ثابت کردی بومی بودن ملاک تعصب نیست

خداحافظ ، تویی که مردانه گفتی خانواده من امکان زندگی در ایران را ندارند و پول ایران در کشورت پشیزی ارزش ندارد و حتی تا آخرین لحظه صبر کردی تا شاید باز بخواهنت

خداحافظ تویی که وقتی توپت گل نمیشد چنان ناراحتی میکردی گویا آخرین موقعیت عمرت هست و وقتی توپت گل میشد چنان خوشحالی میکردی که گویا هزاران ساله که تراختوری هستی

خداحافظ تویی که برای موفقیت تیمت کتاب ما را بوسیدی،کتابی که ما در این شب ها حتی نمیدانیم کجای خانه امان گذاشتیم…

خداحافظ ادینهو “


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :