در ادامه مرحله نهایی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور و از دور برگشت این رقابت‌ها، تیم شهرداری تبریز در دیدار خارج از خانه مقابل میزبانش خزر رودسر به پیروزی رسید.

به گزارش تبریزمن، این دیدار که از ساعت ۱۵ امروز در زمین اختصاصی فوتبال ساحلی شهرداری رودسر و در یک هوای سرد و بارانی برگزار شد، تیم شهرداری تبریز ۳ بر ۲ مقابل میزبانش خزر رودسر به برتری رسید.

ساحلی

برای شهرداری تبریز در این بازی مهران مرشدی‌زاده، محمد مرادی و محمود علیجانی گلزنی کردند و گل‌های تیم خزر رودسر را  محمد صادق دهقان و سینا حسینی به ثمر رساندند.

شهرام عباس‌پناه سرمربی تیم شهرداری تبریز در پایان این بازی اظهار داشت: بازی از لحاظ فنی به‌دلیل شرایط نامناسب زمین از کیفیت خوبی برخوردار نبود و در این شرایط هر تیمی که از تجربه بازیکنان و اشتباه کم مدافعانش بهره ببرد می‌تواند برنده بازی باشد که امروز ما توانستیم از این کار نهایت بهره را برده و پیروز بازی شویم.

محسن نصراله زاده سرمربی تیم خزر رودسر نیز گفت: با توجه به شرایط بد هوا و نامناسب بودن زمین تیم حریف از موقعیت‌های به‌دست آمده نهایت بهره را ببرد و متأسفانه به‌دلیل سه اشتباه فردی بازیکنان تیم، سه گل وارد دروازه ما شد و بازی را در زمین خودمان واگذار کردیم.

شهرستان رودسر در ۷۵ کیلومتری شرق استان گیلان واقع شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :