به گزارش تبریزمن، در ادامه بازی‌های هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (یکشنبه) تیم‌های سیاه‌جامگان و گسترش فولاد تبریز در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف هم رفتند که در پایان تیم سیاه‌جامگان با نتیجه یک بر صفر میهمانش را شکست داد و پنجمین برد این فصل خود را به دست آورد.

بهروز افشار در دقیقه ۵۸ تنها گل این دیدار را برای تیم تحت هدایت فرهاد کاظمی به ثمر رساند.

سیاه‌جامگان با این پیروزی ۱۸ امتیازی شد و موقتاً به رده سیزدهم صعود کرد. گسترش فولاد نیز با قبول ششمین شکست این فصل خود ۲۵ امتیازی باقی ماند و به رده دهم سقوط کرد.

دو تیم سراسر حمله بودند درست است که این نیمه گلی در بر نداشت اما بازیکنان دو تیم حملات زیادی روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند، هر دو تیم مدام در حمله بودند تا بتوانند نیمه اول را پیروز به رختکن بروند اما حملات آن ها ثمری نداشت.

حملات سیاه جامگان در نیمه دوم بالاخره جواب داد و شاگردان کاظمی به گل رسیدند و سعی در حفظ آن داشتند،گسترشی ها در دقایق پایانی فشار زیادی آوردند تا گل را جبران کنند و حداقل یک امتیاز بگیرند اما موفق به انجام این کار نشدند و در نهایت سیاه جامگان پیروز میدان شد.

سیاه جامگان مشهد:

محمدرضا ناصری، میثم حسینی، بهروز افشار، مهدی جعفرپور، رضا شربتی، مصطفی احمدی، حسین کریمی (۵۸ میلاد نوری)، حمیدرضا علی عسگری، علیرضا نقی‌زاده، رضا عنایتی، ایمان موسوی.
سرمربی: فرهاد کاظمی

گسترش فولاد تبریز:

داود نوشی‌صوفیانی، مرتضی اسدی، سیدمحسن حسینی، علیرضا لطیفی، امید نظامی‌پور، محمد ابراهیمی، مگنو باتیستا، لئوناردو پیمنتا، داریوش شجاعیان، محمدامین درویشی، شهرام گودرزی، سیدمهدی سیدصالحی.
سرمربی: فراز کمالوند

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :