به گزارش تبریزمن، تیم والیبال شهرداری تبریز در هفته یازدهم لیگ برتر والیبال موفق به شکست ثامن الحجج خراسان در سالن مهران مشهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته یازدهم و پایانی دور رفت بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست، امروز یکشنبه با شش دیدار پیگیری شد.

شهرداری تبریز در چهارمین دیدار این هفته لیگ برتر موفق به شکست سه بر صفر ثامن الحجج خراسان شد تا تعداد پیروزی های خود را به عدد شش برساند.

شاگردان جبار قوچان نژاد سرمربی ثامن الحجج خراسان در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۹ بر ۲۷ و ۲۵ بر ۲۲ مغلوب میهمان خود شدند تا پنجمین شکست نیم فصل خود را تجربه کنند.

تیم ثامن الحجج خراسان در حالی در سالن مهران مشهد میزبان تبریزی ها بود که به دلیل رفتارهای تماشاگرانش مسابقه و اعتراض به داور مسابقه ، این دیدار به مدت سه دقیقه متوقف شد.

امیر حسینی بازیکن ثامن در این دیدار از داور اول کارت زرد دریافت کرد و تیم ثامن نیز کارت قرمز دریافت کرد و یک امتیاز به شهرداری تبریز داده شد.

این مسابقه ۱۲۰۰ تماشاگر داشت و به  مدت ۱۴۵ دقیقه طول کشید.

کیوان عابدزاده، مهرداد شوشتری و محمد حسین شفقی به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این دیدار را بر عهده داشتند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :