سرخپوشان فوتبال آذربایجان در دیداری فوق العاده هیجان انگیز در برابر شاگردان شهریار به برتری دست یافته و راهی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شدند.

به گزارش تبریزمن، دو تیم صبای قم و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۸:۳۰ امروز ( یکشنبه ) در ورزشگاه یادگار امام به مصاف هم رفتند که در نهایت تلاش دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.

این دیدار که در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی برگزار می گردید، با حملات سریع تراکتورسازی آغاز شد که در یک صحنه نیز حامد لک، موقعیتی تک به تک را به زیبایی مهار کرده و مانع گلزنی تراکتورسازان شد.

در ادامه بازی نیز سرخپوشان فوتبال آذربایجان از موقعیت های بیشتر و خطرناک تری نسبت به شاگردان علی دایی برخوردار بودند اما رفته رفته از فشار حملات آنان کم شده و در دقایق پایانی بازی متعادلی از خود به نمایش گذاشتند. در نهایت نیز دیدار دو تیم در ۴۵ دقیقه نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

صبایی ها در نیمه دوم حملات خطرناک تری از خود به نمایش گذاشتند، تا اینکه روی یک حمله سریع و اشتباهات یاران دفاعی سرخپوشان، مهاجم صبا با طهماسبی در موقعیتی تک به تک قرار گرفت و باعث اخراج دروازبان تراکتورسازی شد.

در نتیجه اخباری وارد بازی شده و عشوری از جمع بازیکنان حاضر در زمین خارج شد. با این حال محمدرضا اخباری در اوج نا امیدی بازیکنان و کادرفنی تیم، توانست به زیبایی پنالتی کریم اسلامی را مهار کرده و خون تازه ای در رگ های بازیکنان تراکتور به جریان بیاندازد.

در ادامه بازی نیز حمزه یونس، توانست پنالتی فوق العاده ای را در حالی که به خاطر عدم گلزنی در شش بازی گذشته تحت فشار زیادی قرار داشت، وارد دروازه حامد لک کرده و جریان بازی را تغییر دهد. محمد ایرانپوریان دیگر اخطاری سرخپوشان بود که با تکلی خطرناک، با کارت زرد دوم داور مواجه شده و از بازی اخراج شد. در نهایت تراکتورسازی توانست این دیدار نوستالژیک را با پیروزی پشت سر گذاشته و خود را برای دیدار های آینده آماده کند.

صبای قم:
حامد لک، فیلیپه ماچادو، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، محمدامین آرام‌طبع، قاسم دهنوی، فرشید باقری، ابوالفضل ابراهیمی، جلال‌الدین علی‌محمدی، محمد اوسانی و محمد قاضی
سرمربی: علی دایی

تراکتورسازی:
مهرداد طهماسبی، شجاع خلیل‌زاده، الکساندر کارلوس، محمد ایران‌پوریان، دوس سانتوز، سینا عشوری، سعید آقایی، شاهین ثاقبی‌فر، فرید بهزادی کریمی، بختیار رحمانی و مهرداد بایرامی
سرمربی: تونی اولیویرا


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :