به گزارش تبریزمن، شهر تبریز با وجود تیم های قدیمی و قوی از جمله تراکتورسازی، ماشین سازی و شهرداری و … فوتبالیست های ماهر به خصوص فوتبالیست های کاربلد و پیکسوتان زیادی را به خود اختصاص داده است و با این وجود که سن آنها برای حضور در رقابت های ورزشی گذشته است، اما آنها همچنان با عشق و علاقه قلبی فعالیت های ورزشی خود را در قالب تیم های خودمانی تشکیل داده و ادامه می دهند.

بر این اساس سازمان ورزش شهرداری تبریز بعد از تهران دومین شهری است که اقدام به برگزاری مسابقات پیکسوتان فوتسال کرده است و این اقدام آنها موجب دلگرمی پیکسوتان این عرصه شده است که بعد از چندین سال دوری از هم در این مسابقات همدیگر را ملاقات می کنند.

درادامه مسابقات فوتبال پیشکسوتان فوتبال “یادواره شهدای مدافع حرم” ، که با حساسیت سالهای دور و درخشان فوتبال تبریز در استادیوم اختصاصی سازمان ورزش شهرداری تبریز در حال برگزاریست ، امروز بازی دو تیم پیشکسوتان تراکتورسازی به مصاف تیم مشعل رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه دو بر یک به پایان رسید.

سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، به همراه برادر و هیئت همراه در این مسابقه حضور داشته و بازی پیشکسوتان تراکتور را از نزدیک شاهد بودند.

از نکات جالب این بازی می توان به تغییر پست داوود فعال بعد از خوردن گل بود که در نهایت این دروازه بان پیشکسوت توانست از روی ضربه ایستگاهی تک گل تیم خود را به ثمر برساند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :