سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز از هواداران حاضر در ورزشگاه تشکر کرد و گفت: پیروز دربی تبریز هواداران بودند.

به گزارش تبریزمن، رسول خطیبی در نشست خبری بعداز بازی دو تیم ماشین سازی و تراکتورسازی که با شکست دو بر صفر تیمش همراه بود، به خبرنگاران اظهار داشت: جا دارد از تمام هوادارانی که امروز به ورزشگاه آمدند تشکر کنم، واقعا برنده امروز آنها بودند.

وی سپس با اشاره به این بازی سخت تیمش برابر تراکتورسازی گفت: چند مصدوم برای بازی امروز داشتیم که مجبور شدیم ترکیب تیم را تغییر دهیم و برای همین هماهنگی زیادی بین بچه ها نبود، اخراج هم کار ماشین سازی را سنگین‌تر کرد، البته بعداز اخراج بازیکنانم بیشتر تلاش کردند و بهتر بازی کردیم.

خطیبی همچنین با اشاره به اینکه امروز تغییر سیستم داده بودیم، گفت: مقابل تیم خوب و پرمهره تراکتورسازی ۱۰ نفره بازی کردن واقعا کار خیلی سختی است ولی بازیکنانم تلاش خود را کردند.

وی سپس اظهار داشت: بیشترین کارایی را دروازه بان تراکتورسازی و ماشین سازی داشتند، البته نفرات مصدوم کار ما را کمی خراب کرد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با تاکید بر اینکه بازیکنان تیمش تمرکز لازم را نداشتند، ادامه داد: بیشتر بازیکنانم در دربی بازی نکرده بودند و تراکتوری ها باتجربه تر از ما بودند.

دو تیم ماشین سازی و تراکتورسازی از ساعت ۱۸:۰۰ امروز از سری رقابت های هفته چهارم مسابقات لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی در ۹۰ دقیقه با نتیجه دو بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :