معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از پیست اسکی سهند از مسوولان و مدیران این پیست خواست این مکان ورزشی منحصر به فرد را برای تامین برنامه های تبریز ۲۰۱۸ آماده کنند.

به گزارش تبریزمن، پورمهدی در جریان این بازدید با اشاره برنامه های جامع استان در ارتباط با تبریز ۲۰۱۸ ، ظرفیت و امکانات پیست اسکی سهند را یکی از شاخص های مهم و نقش آفرین در تحقق برنامه های تبریز ۲۰۱۸ و گردشگری استان بیان کرد.

وی گفت : پیست اسکی سهند به دلیل همجواری با تبریز ، طبیعیت زیبا و سایر ظرفیت های فنی و ورزشی می تواند یکی از پایگاه اصلی در راستای تامین برنامه های گردشگری استان برای تبریز ۲۰۱۸ مورد توجه قرار گیرد اما قبل از آن باید همه زیرساخت های این پیست به فرا خور نیازهای این ورزش و شان استان آماده شود.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در همین راستا بر تکمیل زیر ساخت های این پیست از جمله ارتباطات ، راه ، آب و گاز و افزایش شبکه برق مورد نیاز آن از سوی دستگاه های اجرایی اکید کرد.

به گفته وی تامین گاز این پیست از سوی شرکت گاز استان در دست اجراست و تا سه و چهار ماه آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت ، همچنین در باره تقویت شبکه برق ، جاده ، تلقن ، موبایل ، اینترنت و سایر خدمات رفاهی و اقامتی دستورات لازم به دستگاه های اجرایی مسوول صادر شده و مقرر شده همه این تسهیلات و خدمات قبل از ۲۰۱۸ مهیا شود.

 پیست اسکی سهند  در جنوب شرقی تبریز و ۲۷ کیلومتر بعد از پلیس راه تبریز – تهران در طبیعت و دامنه های زیبای سهند واقع است.

این پیست هم اکنون با دو دستگاه بالابر، هتل ویلایی و اماکن ورزشی بین راهی (شانلی)  پذیرایی خیلی از دوستداران به ورزش اسکی است و به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط جوی منطقه در طول شش ماه می تواند به اسکی بازان سرویس دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :