معاون مالی، اقتصادی و سرمایه گذاری شهردار تبریز در دیدار با معاون فنی و عمرانی شهرداری اردبیل و هیات همراه، پیشرفت های تبریز در حوزه های مختلف را الگویی برای دیگر شهرها دانست.

به گزارش تبریزمن، عباس عادلی شهیر در این دیدار، با اشاره به ظرفیت های سرمایه گذاری در تبریز، گفت: خوشبختانه شهرداری تبریز با همکاری شورای شهر، توانسته اند در راستای استفاده از این ظرفیت ها، گام های مثبتی بردارند که تدوین شیوه نامه سرمایه گذاری یکی از آن‌ها است.

وی افزود: در نتیجه اصول این شیوه نامه، نحوه سرمایه گذاری در تبریز مشخص و شفاف است و شاید، همین اقدام، بتواند دیگر شهرهای کشور را هم در زمینه استفاده از سرمایه های بخش خصوصی، راهنمایی کند.

معاون مالی، اقتصادی و سرمایه گذاری شهردار تبریز، دربخش دیگری از سخنان خود، اجرای سریع پروژه های عمرانی تبریز را موفقیتی دیگر برای این شهر و مجموعه مدیریت شهری دانست و گفت: شهردار محترم تبریز، جناب آقای دکتر نجفی، با اتخاذ سیاست های ویژه، زمینه های همکاری بین شهرداری و بانک شهر را فراهم کردند که در سایه این تعامل و همکاری، پروژه های عمرانی شهر که گاه تا دو سال و حتی بیشتر معطل می ماند، اکنون در زمانی کمتر از موعد مقرر به بهره برداری می رسد.

عادلی از آمادگی شهرداری تبریز برای هرگونه همکاری با مجموعه های مدیریتی شهرهای کشور خبر داد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :