مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی دغدغه مسئولان منطقه شمال غرب کشور، توسعه همه جانبه و به ویژه توسعه اقتصادی این منطقه از کشور است و این مهم در گرو توسعه آذربایجان و تبریز است.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی این اداره کل، غلامرضا شریفی اظهار کرد : در سالی که به نام ‘اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل’ نام گذاری شده است، تلاش خواهیم کرد آذربایجان شرقی را از لحاظ شاخص های اقتصادی به عنوان یک الگو برای کشور معرفی کنیم.

شریفی خاطرنشان کرد: تکریم مودیان مالیاتی، افزایش تعامل با صاحبان منافع و رعایت عدالت مالیاتی در وصول حقوق حقه دولت از اولویت های اصلی اداره کل است.

وی گفت: با ساماندهی معافیت های مالیاتی، اعطای مشوق های مالیاتی، اجرای کامل طرح جامع مالیاتی و شناسایی منابع جدید مالیاتی تلاش خواهیم کرد به منظور جلب رضایت مودیان مالیاتی و تحقق درآمدهای مالیاتی قدم های شایسته ای برداریم.

مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه نظام مالیاتی کشورهم اکنون در دوره گذار قرار دارد، افزود: اصلی ترین طرح جامع مالیاتی کشور با هدف افزایش درآمدهای مالیاتی، کاهش هزینه های عملیاتی و افزایش رضایتمندی مودیان در حال اجرا است که تا پایان سال جاری در آذربایجان شرفی نیز شاهد عملیاتی شدن کامل این طرح خواهیم بود.

وی یکی از راهکارهای رسیدن به تحول اقتصادی و دستیابی به اقتصاد مقاومتی را تلاش همه جانبه دستگاه های اجرایی، صاحبان صنایع و منافع و همچنین اصناف عنوان کرد و گفت: اداره کل امور مالیاتی استان آماده همکاری برای نیل به این مهم است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :