از سوی تلاشگران سختکوش شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز، عملیات اجرائی پل روگذر سردار شهید حمید باکری، در میدان استاد شهریار در حال اجراست. 

به گزارش تبریزمن، عباس عادلی شهیر شهردار منطقه با اعلام این خبر افزود: عملیات اجرائی فاز ۲ تقاطع غیرهمسطح میدان استاد شهریار در قالب روگذر در محور شمال به جنوب این میدان از سوی تلاشگران حوزه معاونت عمرانی منطقه در حال اجراست.

شهردار منطقه دو تبریز در ادامه افزود: عملیات اجرائی فاز دو این تقاطع، بطول ۱۵۰ متر و عرض ۱۵ متر در میدان استاد شهریار بعنوان پرترددترین ورودی کلانشهر تبریز با انجام شمع گذاری، پایه گذاری ستون ها، احداث دیواره شمالی و جنوبی فنداسیون ها، بتن ریزی قوس شمالی و احداث دیواره سنگی در حال انجام است.

شهردار منطقه دو تبریز با عنوان اینکه برای احداث روگذر میدان استاد شهریار اعتباری نزدیک به ۷۵ میلیارد ریال هزینه می شود گفت: این پروژه مابین ولیعصر شمالی و خیابان استاد معین در راستای شمال به جنوب میدان استاد شهریار در حال احداث می باشد.

شایان ذکر است: فاز ۱ پروژه تقاطع غیرهمسطح سردار شهید حمید باکری در کوتاهترین زمان ممکن و پس از ۷ ماه تلاش شبانه روزی در محور شرق به غرب مسیر دروازه تهران در قالب زیرگذر بطول ۶۵۰ متر و عرض ۲۰ متر همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارکه فجر توسط دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و با حضور دکتر خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، به بهره برداری رسید.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :