شهردار منطقه پنج تبریز از پیشرفت ۴۰ درصدی پروژه مجموعه فرهنگی ، مذهبی و مسجد کوی فرشته جنوبی خبر داد.

 به گزارش تبریزمن، به نقل از شهرداری منطقه ۵ یعقوب هوشیار با اعلام این مطلب گفت : در مجموعه فرهنگی ، مذهبی واقع در کوی فرشته جنوبی علاوه بر مسجد ، کتابخانه و مراکز فرهنگی برای بانوان و آقایان پیش بینی شده است .

شهردار منطقه پنج در ادامه با بیان اینکه این پروژه فرهنگی، مذهبی در زمینی به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع و در چهار طبقه سازه ای در حال احداث است اظهار داشت : برای این پروژه شهرداری منطقه پنج بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال هزینه خواهد کرد که در سال جاری ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی به مشحصات پروژه نیز اشاره نمود و افزود : مجموعه فرهنگی و مذهبی کوی فرشته با ۱۵۰۰ متر مربع زیر بنا و در چهار طبقه سازه ای در حال احداث است .

وی افزود : با اتمام عملیات بتن ریزی فونداسیون و دیوار کشی پروژه مراحل احداث سازه نیز بزودی شروع می شود .

هوشیار در این رابطه گفت : طبقه همکف این مجموعه به شبستان آقایان ، طبقه اول برای بانوان و طبقه دوم کتابخانه جهت استفاده بانوان و آقایان اختصاص یافته است .

وی در پایان ابراز امیدواری نمود با بهره برداری از این پروژه مهم شهروندان ساکن در کوی فرشته جنوبی و شمالی از خدمات آن بهره مند شوند . لازم به ذکر است علاوه بر این پروژه، فرهنگسرای کوی فرشته شمالی نیز به شهروندان خدمات فرهنگی و اجتماعی متنوعی ارایه می نماید .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :