شهردار منطقه ۶ تبریز از پیشرفت ۹۳ درصدی پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان راه آهن خبر داد و گفت: این پروژه در آخرین مراحل اجرای عملیات عمرانی قرار داشته و خرداد ماه امسال افتتاح خواهد شد.

به گزارش تبریزمن، دکتر فرهاد روشنی اظهار داشت: پروژه تقاطع غیر همسطح راه آهن با اعتباری بالغ بر ۱۰۹ میلیارد و ۹۴۱ میلیون ریال خرداد ماه سال گذشته آغاز شده و سوم خرداد سال جاری افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت اجرای این پروژه به دلیل قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی جاده آذرشهر – مرند گفت: طول ۴۰۵ متری روگذر این تقاطع دارای ۷ دهانه بصورت ۲ دهنه ۱۸ متری و ۲ دهانه ۲۲ متری و ۳ دهنه ۲۵ متری با ارتفاع مرکزی ۷٫۹ متر است.

دکتر روشنی تاکید کرد: پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان راه آهن تبریز به دلیل قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی و عبور خودروهای سنگین باری و همچنین قرار گرفتن در نقطه ورودی شهر با ترافیک بالایی روبرو است که با اتمام این پروژه گره ترافیکی مسیر به کلی باز خواهد شد.

شهردار منطقه ۶ تبریز، ادامه داد: پروژه راه آهن به دلیل حجم بالای عملیات و همچنین قرار داشتن کانال و کابلهای اصلی برق و گاز و… در این مسیر در ابتدای آغاز طرح با مشکلاتی برای انتقال این موارد روبرو بود که با حل این مساله مراحل اجرای پروژه به سرعت پیش رفت و تا خرداد ۹۴ خاتمه خواهد یافت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :