مرتضی محفوظی بازیکن بومی تیم فوتبال شهرداری تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص پیروزی تیمش در بازی روز گذشته پلی آف لیگ دسته یک گفت: بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم. خوشبختانه توانستیم از ابتدای بازی تیم استقلال را تحت فشار حملات خود قرار دهیم و اکثر کارها و برنامه هایی که کادر فنی از بازیکنان خواسته بود را در زمین انجام دهیم.

وی افزود: نیمه اول موقعیت های خطرناک زیادی را ایجاد کردیم که چند تا از آنها به تیر دروازه هم اثابت کرد. استرس زیادی برای این مسابقه داشتیم، چون نمی خواستیم در خانه گلی دریافت کنیم. خدا را شکر توانستیم با یک بازی منطقی و هدفمند به پیروزی برسیم و انشالله اگر بتوانیم این عملکرد را در بازی برگشت نیز داشته باشیم سهمیه استان در لیگ دسته یک را حفظ خواهیم کرد.

محفوضی درخصوص عملکرد تیم شهرداری تبریز در نیم فصل دوم مسابقات دسته یک ادامه داد: با توجه به تقویت تیم در نیم فصل دوم و تغییر و تحولاتی که در کادر فنی این تیم انجام شد، توانستیم در اکثر بازی خوب باشیم. قبول داریم با توجه به بالا بودن انتظارات از این تیم نتایج خوبی کسب نکرده ایم. ولی امتیازات کسب شده ما با تیم صعود کننده به لیگ برتر در نیم فصل دوم را مقایسه کنید متوجه می شود که تغییرات نیم فصل دوم جواب داده است.

وی درخصوص عملکرد کادرفنی و کادر مدیریتی باشگاه اظهار داشت: خداداد عزیزی و دیگر اعضای کادر فنی تیم، شبانه روز به فکر بازی ها و بازیکنان بودند. تلاش زیادی کشیدند تا سهمیه دسته یکی در این استان باقی بماند. همچنین باید از تلاش ها و حمایت های مدیریت باشگاه جناب آقای سهرابی تشکر کنیم.

مدافع تیم شهرداری تبریز در خصوص بازی برگشت با تیم استقلال توضیح داد: همانند هفته گذشته، تمریناتمان را انجام خواهیم داد. سعی خواهیم کرد برنامه ها و صحبت های کادر فنی را به خوبی در بازی برگشت نیز پیاده کنیم. همچنین قطعا نقاط ضعف تیم مقابل در جلسات فنی به ما گوش زد خواهد شد. امیدواریم بتوانیم در بازی برگشت نیز نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی در خصوص برنامه خود برای فصل بعد گفت: چند پیشنهاد از تیم های خوب کشور دارم، ولی اولویت اول نگاه داشتن تک سهمیه فوتبال آذربایجان در دسته یک می باشد. در پایان باید از تمام هواداران و مسئولین استان که در بازی روز گذشته در استادیوم حضور داشتند نیز تشکر کنم. حضور هواداران انرژی ما را مضاعف کرد و توانستیم با قدرت و اعتماد به نفس بیشتری بازی کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :