به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی تبریز در اولین دیدار خود در رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور به مصاف نفت تهرانی خواهد رفت که توانسته با علیرضا منصوریان به روز های خوبی رسیده و نتایج فراتر از انتظاری را کسب کند. در ادامه نگاهی داریم به ترکیب اصلی احتمالی تراکتورسازان در برابر نفت تهران:

[ دروازبان : مهرداد طهماسبی ]

علی رغم فیزیک بهتر و انگیزه بیشتر محمدرضا اخباری، اما بازی با تیمی همچون نفت تهران آن هم در اولین بازی لیگ، دروازبانی کارکشته و با تجربه می خواهد. مهرداد طهماسبی از معدود بازیکنانی است که مدیران تراکتورسازی بدون استفاده از سهمیه سرباز ها و با صرف هزینه او را به ترکیب تیم اضافه کرده اند و مطمئنا اهدافی پشت این اقدام خود داشته اند و آن استفاده از تجربه و اعتماد به نفس این دروازبان در رقابت های حساس است. به این ترتیب می توان با احتمال زیادی طهماسبی را دروازبان اصلی تراکتورسازی در بازی دشوار مقابل نفت تهران دانست.

طهماسبی

[ مدافع چپ : یان رمزی ]

بازیکنی از سهمیه آسیایی تراکتورسازان که مطمئنا با صرف هزینه ای زیاد از لیگ استرالیا راهی ایران شده است. متحمل شدن این هزینه ها قطعا دلیلی داشته و آن استفاده حداکثری از توانایی ها و ظرفیت این بازیکن در رقابت های مهم لیگ و آسیا می باشد. مطمئنا یان رمزی این شایستگی و لیاقت را دارد که به عنوان جایگزینی عالی و بهتر از حبیب گردانی در ترکیب اصلی تیم مقابل نفت تهران قرار بگیرد، مگر اتفاق خاصی افتاده و یا کادرفنی تصمیمات دیگری بگیرند.

رمزی

[ مدافع راست : محمد ایرانپوریان ]

علی حمودی در تمرینات اخیر آماده نشان داده و در آخرین بازی های خود در لیگ برتر نیز نمایش های خوبی داشته است، با این حال دوری از رقابت های لیگ، به احتمال زیاد باعث انتخاب محمد ایرانپوریان، از بازیکنان مورد علاقه تونی الیویرا که بار ها در رقابت های آسیایی نیز از این بازیکن استفاده کرده است، خواهد شد. ایرانپوریان نشان داده در بازی های بزرگ عملکرد خوبی داشته و کم اشتباه ظاهر می شود.

ایرانپوریان

[ مدافعان میانی : شجاع خلیل زاده و کاردوسو ]

بنا به دلایلی که ذکر شد، کاردوسو برزیلی قطع یقین یکی از اولین گزینه های تونی برای قلب خط دفاع تیم خواهد بود. از طرف دیگر شجاع خلیل زاده جوان اما با تجربه و شایسته، با توجه به عملکرد بسیار خوبی که در تمرینات از خود به نمایش گذاشته است، شانس بیشتری برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی خواهند داشت. خالد شفیعی و هانی هاشمی نیز علی رغم تجربه ی خوبی که دارند، در بازی های فصل گذشته نشان دادند که نمی توان اعتماد چندانی به آن ها داشت.

کاردوسو

[ هافبک میانی : سینا عشوری ]

هافبک و ستاره سابق تیم ذوب آهن با اعتماد به نفس بالا در تمرینات نشان داد که شایستگی حضور در رقابت های لیگ برتر با پیراهن تراکتورسازی را دارد. بازیکن جوان و با انگیزه تراکتورسازی با آرامش و متانت خاص بازی خود، می تواند به عنوان هافبک میانی، بار تدافعی این منطقه از زمین را بر عهده گرفته و در پیش روی مدافعان تیم، عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد.

عشوری

[ هافبک میانی : آگوستو ]

هافبک برزیلی و جوان تیم تراکتورسازی با قد و قامت خوب خود، نشان داده که همانند دیگر خارجی های تیم از کیفیت خوبی برخوردار بوده و می تواند در کنار سینا عشوری قرار بگیرد با این تفاوت که بیشتر در فاز هجومی و حملات تیم به سایر بازیکنان کمک کرده و در امر گلزنی شرکت کند.

آگوستو

[ هافبک تهاجمی چپ : فرید کریمی ]

غیبت سامان نریمان جهان این فرصت را برای سرباز خوب تراکتورسازی فراهم خواهد کرد تا در بازی اول در ترکیب اصلی قرار گیرد. او در آخرین بازی فصل گذشته یک سوپر گل را وارد دروازه نفت تهران کرد و بار ها خط دفاع حریف را آزار داد، بار دیگر این فرصت را دارد تا خود را در برابر شاگردان منصوریان به هواداران تراکتورسازی اثبات کند.

کریمی

[ هافبک تهاجمی راست : سروش رفیعی ]

سروش رفیعی یکی از ارزشمند ترین بازیکنان و سربازان حال حاضر تراکتورسازی می باشد که هواداران این تیم امید های زیادی به او برای خلق موقعیت های گل زنی و کمک به موفقیت تراکتور دارند. او به همراه هم تیمی اش، بختیار رحمانی از فولاد راهی تبریز شده اند تا به این تیم در رقابت های مهم اینچنینی کمک کنند.

رفیعی

[ هافبک تهاجمی وسط : بختیار رحمانی ]

یکی از اصلی ترین امید های فوتبال کشور در آینده، بختیار رحمانی جوان می باشد که این فصل از رقابت ها در تیم پرستاره تراکتورسازی بازی خواهد کرد. تکنیک و هوش بالای او قطعا مورد نیاز تونی در بازی های حساس اینچنینی می باشد و مهارت های فردی بازیکنانی چون  اوست که در چنین بازی هایی تفاوت ها را رقم می زند.

بختیار رحمانی تراکتور

[ مهاجم : حمزه یونس ]

خرید پر سر و صدای تراکتوری ها با تجربه بازی های اروپایی اش در تبریز حضور دارد تا با گلزنی برای تراکتور دل هواداران این تیم را شاد کند. فیزیک خوب به همراه تجربه و انگیزه بالا مطمئنا به حمزه کمک خواهد کرد تا در بازی های لیگ و آسیا به موفقیت برسد. او در تیم هایی بازی کرده است که مدافعانش یک سر و گردن بالاتر از ایرانی ها بوده اند و روی کاغذ باید شاهد گلزنی های پیاپی این بازیکن در برابر تیم های ایرانی و آسیایی باشیم.

حمزه یونس

w1_tractor


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :