فروش اینترنتی بلیط قطارهای مسافری از امروز تا ۷ بهمن ماه به صورت محوری و از فردا تا ۸ بهمن ماه سال جاری شروع می شود.

به گزارش تبریزمن، فروش اینترنتی بلیط قطارهای مسافری از امروز تا ۷ بهمن ماه به صورت محوری و از فردا تا ۸ بهمن ماه سالجاری به صورت آنلاین از طریق سامانه یکپارچه فروش بلیت راه آهن ج.ا.ا و نیز دفاتر فروش بلیت شروع می شود.
پیش فروش بلیت اینترنتی برای محورهای آذربایجان-شمال غرب-شمال و قطارهای کمربندی این محورها از روز ۵ بهمن ماه ۹۴ ساعت ۱۹ از طریق سایت

وبسایت رجا و پیش فروش بلیت این محورها از طریق مراکز فروش روز سه شنبه ۶ بهمن ماه ۹۴ ساعت ۷ صبح آغاز می شود.

همچنین پیش فروش اینترنتی بلیت قطار در محورهای جنوب-جنوب شرق شامل بندرعباس، کرمان، یزد، اصفهان، شیراز و زاهدان و همچنین قطارهای کمربندی این محورها از از روز سه شنبه ۶ بهمن ماه سالجاری ساعت ۱۹ و پیش فروش بلیت این محورها از طریق مراکز فروش از روز چهارشنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۷ صبح آغاز خواهد شد.

پیش فروش بلیت قطار برای محور خراسان شامل تهران-مشهد، تهران-شاهرود، تهران-سمنان، سمنان-مشهد، شاهرود-مشهد، نیشابور-مشهد، تهران-نیشابور، تهران-خواف، تهران-طبس، آزادور-مشهد، طبس-مشهد، سرخس-مشهد و بالعکس نیز از روز ۸ بهمن از ساعت ۷ صبح آغاز می شود.

پیش فروش اینترنتی این محور نیز از تاریخ ۷ بهمن ماه سالجاری ساعت ۱۹ انجام خواهد شد.

ظرفیت صندلی ایجادی در ایام نوروز ۹۵؛ ۹۲ هزار و ۲۸۵ صندلی به صورت روزانه و یک میلیون و ۸۴۵ هزار و ۷۰۰ صندلی در کلیه مسیرها و در طول ۲۰ روز ایام پیک خواهد بود.

همچنین شروع پیک نوروزی قطارهای مسافری از ۲۵ اسفند ۹۴ به مدت ۲۰ روز تا ۱۵ فروردین ۹۵ ادامه دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :